Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miből van eredeti? Olyan...

Miből van eredeti? Olyan válaszoljon, aki tud is valamit!

Figyelt kérdés

Mindenhonnan azt hallom, hogy a sustanon nem eredeti, deca nem eredeti, stanozol nem is lesz eredeti, winstrol nincs, és különben sem eredeti. A trenbolon kétes eredetű, a naposim szar... Már az anabol és a danabol is kamu!

Van olyan ami eredeti vagy tényleg minden metilteszto?

Komolyan mi nem kamu???


2010. szept. 8. 23:49
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek!

Lenne még egy kérdésem, első kúrámat tervezem, de nem tudom mi lenne optimális... Deca vagy Sustanon + winstrolra/stanazolra gondoltam. Nektek mi volt az első kombó?

2010. szept. 9. 19:41
 32/70 anonim ***** válasza:

Jó kúra.Talán az egyik legjobb.VISZONT!!!!!


nagyon jól kell levezetni és nagyon nagyon nagyon sokat kell mellette enni.És az már megint más kérdés hogy a deca 1 jó cucc(ha eredeti) kevés mellékhatással de nagyon ocsmány is tud lenni


Én most újrakezdés után egy stanozolol+danabol kúrát fogok nyomni.PCT:nolvadex+novedex és lehet megfejelem spiróval(vagy clomid-al hogy biztosan visszaálljon a tesztó és akkor spiró off) hogy a fölös vizet kihajtsa.Kúra közben 2xfél szem provi naponta .Kb ez a tervem:D

2010. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz az alatt, hogy a deca nagyon ocsmány is tud lenni?

Az evéssel nem lesz probléma, napi 4g/ttkg fehérjét simán betolok, az 5 is lehet hogy meglesz. A szénhidrát meg sosem probléma:) Novedexem van, a levezetést meg szintén megoldom.

Sustanon vagy deca?

2010. szept. 9. 23:45
 34/70 clint ***** válasza:

a susta jobb választás. Többet fog hozni, illetve ha hamis nem lesz tőle bajod, plusz ha gyullad tudod, hogy nem kamu.

A hamis deca nem tudom mível helyettesítik de sok embernél kinyirja a fütyköst:D

A stanazolt meg a thaiföldi STANZOL nevü cumót ajánlom, hologrammos nejlon fedi, nekem használt szóval jó kell legyen.

Levezetésnek előbb a gyögyszereket használd, a novedexet utána. Szóval jobban teszed, ha az utolsó susta után két héttel elkezded szedni a clostylbegitet, és zitazódiumot (nolvadex), ha a herék összementek szúrj HCG-t is.

A novedexet meg kezd el amikor ezek elfogytak.

2010. szept. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:

Úgy értettem hogy a deca ha eredeti ha kamu lelövi a tesztótermelét.Ez még nem is lenne baj de ha kevés tesztót szedsz mellé nagyon ocsmány hatásai lesznek.


Egyébként a decat tudtommal vagy sima olajjal helyettesítik vagy mellédobnak még valami olcsó szar tesztót(és keveset)


Szuszit meg enantat-al cserélgetik vagy bármilyen tesztóval ami olcsóbb nála

2010. szept. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 clint ***** válasza:

de én meg tapasztalatból mondom.

Az legtöbb ismerősnek kinyírta a fütyköst, pedig nemegy helyről nemegy fajtát használtak. Szó szerinti impotenciát okozott, amit nem egyikük csak orvosi kezeléssel tudott megoldani.

Én sosem próbáltam nem is fogom.

2010. szept. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 clint ***** válasza:
profi testépítő is küzdött impotenciával a deca miatt, mielőtt valaki leoltana, hogy ők bezony jó forrásból hozatják. És ez úgy fordult elő, hogy kúra közben azaz a tesztó használata mellett. Nem utána.
2010. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
Én sem fogok vele szórakozni
2010. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 clint ***** válasza:

egyébként sem hoz közel annyit mint egy sustanon, pláne egy omna.

Hiába nyafognak, hogy minőségi izmot hoz. Ezt is embere válogatja, plusz az étkezés. Láttam már olyant aki a mezei naposimtól is erezett volt, és igencsak villogtak az izomrostjai. Sokat tapasztaltam már 10 éve alatt. A legnagyobb hülyeség amikor azt állitják, hogy valaki aki sima és fedett a stanazoltól meg decától erezett és szálkás lesz. MAx ha diétázik.

2010. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
Igen:D Arra van a spiró ephedrin meg adipex.Stano deca primobolan oxa minőségi izmot hoznak de nem szálkásítanak.Nem is értem ez honnan jön.
2010. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!