Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miből van eredeti? Olyan...

Miből van eredeti? Olyan válaszoljon, aki tud is valamit!

Figyelt kérdés

Mindenhonnan azt hallom, hogy a sustanon nem eredeti, deca nem eredeti, stanozol nem is lesz eredeti, winstrol nincs, és különben sem eredeti. A trenbolon kétes eredetű, a naposim szar... Már az anabol és a danabol is kamu!

Van olyan ami eredeti vagy tényleg minden metilteszto?

Komolyan mi nem kamu???


2010. szept. 8. 23:49
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
ugyan ezzel akartam újrakezdeni most de primobolanhoz jutni lehetetlen ha meg találok drágább mint a nehézvíz...Gondoltam helyette az oxandrolone-ra de ugyan az a helyzet
2010. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 clint ***** válasza:

Én amúgy nemtudom mi a helyzet a cobra labs-os d-anabollal.

Nem találni róla semmit a neten, és sokan nem is ismerik. Kaptam egy dobozt,és egy tablettát ami nekem igen fura.

2010. szept. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
Sokat én sem találtam róla.De a vélemények tetszenek róla.Ha lenne pénzem levezetni a kúrát simán bevállalnám
2010. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 clint ***** válasza:

véleményt kitől hallottál?

Én egy havertól, és más meg nem ismeri. Van belőle egy szemem, és a szív kisebb mint a hamis kék danabol.

2010. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:

fórumon olvastam+ismerőstől

Annyit tudok róla hogy új nincs belőle kamu és nagyon hatásos.bár akikkel én beszéltem kivétel nélkül napi 4 szemet szedtek.Mellékhatásról senki nem beszélt max pattanások

2010. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
Az egyes szám-többes szám a megfogalmazásban ne zavarjon be nem véletlenül írtam úgy
2010. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 clint ***** válasza:

de láttad a dobozát?

Nekem nagyon furcsa, igen gagyi hatása van.

Senki nem ismeri, ez a másik. Olyan metiltesztó gyanus.

2010. szept. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
biztos nem az mivel mindenki 2-3hét után számol be a súlynövekedésről.Metil már nem lehet
2010. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
Eléggé új nem csoda hogy nem hallottak róla.1 próbát sztem mindenképpen megér.Csak akkor derül ki hogy mi az igazság
2010. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 Mate Kanizsai válasza:
Irtátok többször hogy akkor jo a propinha begyullad... nekem ugy begyullad hogy az edzés offolva van szoval kezdem azt hinni hogy egy rakás szart vettem
2018. nov. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!