Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miből van eredeti? Olyan...

Miből van eredeti? Olyan válaszoljon, aki tud is valamit!

Figyelt kérdés

Mindenhonnan azt hallom, hogy a sustanon nem eredeti, deca nem eredeti, stanozol nem is lesz eredeti, winstrol nincs, és különben sem eredeti. A trenbolon kétes eredetű, a naposim szar... Már az anabol és a danabol is kamu!

Van olyan ami eredeti vagy tényleg minden metilteszto?

Komolyan mi nem kamu???


2010. szept. 8. 23:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
Én is inkább azt mondanám hogy elég a heti 1 bökés.Kiszámolva így egy 12hetes kúrához kelleni fog 12 ampulla ha 5 naponta szúrja akkor 17.Na most akinek az első szteroid kúrája az szerintem mindenképpen fejlődni fog és az a +5000ft csak pénzkidobás lehet hogy még 10-12hét is felesleges első körben.
2010. szept. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
Bár szerintem ez attól is függ hogy a kérdező milyen edzésmúlttal rendelkezik vagy éppen milyen fejlődési periódusban van.Ha 100-110kilós akkor 5naponta tényleg nem árt.Ha viszont viszonylag kezdő vagy éppen gyorsan fejlődik akkor hetente 1 is jó rövidebb kúrában.Függ ugye a receptoraitól hogy hogyan reagálnak a cuccosra és még van 1-2 szempont ami alapján sok jó válasz létezik
2010. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, 5 éve edzek, testépítéssel 2 éve foglalkozok komolyan, 174cm magas vagyok, 58kg-ról indultam és jelenleg 88kg vagyok. Testzsírt nem tudok mondani... Eddig nem gondolkoztam koxon, de most már szeretnék versenyezni, és jobban fejlődni. Eddigi tudásom alapján gondoltam a susta, stana kúrára, és itt úgy látom megerősítést nyert, hogy korrekt kezdés lenne.
2010. szept. 11. 12:16
 54/70 anonim ***** válasza:

Ne a hatóidőt nézzétek, hanem a felezési időt.

Ha egy görbén láttátok már ábrázolva a Susta hatóanyag jelenlétét a vérben, akkor annak a vége nagyon lapos lesz.

1 hét után már nagyon kevés az aktív hatóanyag.

Persze kezdő....

Ezért nem is kellene tesztóval kezdenie. Szépen lehet 100 kilósra nőni tesztó nélkül is, legalább később is lesz mihez nyúlni, ha már túl gyengének érzi a kúrát.


[link]


Itt lehet számolgatni.

Diagram is van.

(a Susta az első napon 26 mg, a hetediken 8 mg. van a vérben. Nyilván később lesznek átfedések, de az arány ez)

2010. szept. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
Jó de a felezési idő is 1 dolog.A danabol pl 4-5 óra alatt bomlik és mégis azt javasolják az okosok hogy egyben érdemes bevenni,mert úgy lehet a legjobb hatást elérni.Meg azt már amúgy is bebizonyították hogy akárhogy adagolsz akármit nem lehet végig magasan tartani a tesztó szintet
2010. szept. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
És minél többet van a szervezetedben abnormálisan magas tesztószint annál nehezebb lesz visszaállítani.
2010. szept. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
Meg nem azt vitatjuk(legalábbis én)hogy az 5napos adagolás a legjobb de az első kúrában inkább először arra kell rájönni hogy hogyan reagálsz a szerre
2010. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 A kérdező kommentje:
Mit lenne érdemes akkor teszto helyett? Mivel kéne akkor kezdeni? Igazából még nem vettem meg semmit, úgyhogy mondhatjátok mi lenne a legjobb:)
2010. szept. 11. 19:20
 59/70 clint ***** válasza:

ezt az oldalt sem értem. Hiába van csak 8 mg aktív hatóanyag egy hét múlva, az a lényeg, hogy van. Sehol sem bizonyított, hogy attól, hogy valamiből eleinte 35 mg van a vérben az jobban hat mint a 8 mg, itt a léneg, hogy még mindig ott van a vérben.

És igen én is találkoztam olyannal aki szerint ha egyszerre visszük be a danabolt az jobban hat. De gondolkodjunk már logikusan. Ha egy szem anabol (5mg) tabletta 500-600 %-ra emeli a tesztót akkor mi van??? Ugyis csak 100%-ot tudsz használni belőle!!! És ha a 10 mg-os danabolból beveszed a 30 mg-ot reggel akkor is csak 100%-pot használsz.

Ezt próbálom magyarázni, felezési idő ide vagy oda amíg van a vérben aktív hatóanyag addig a tesztó magas, nem kell agyonszedni mindent.

Lehet Kathy Béla kétnaponta szúrja a sustát de nem azzal a magyarázattal, hogy szar a felezési idő, hanem mert ő profi és a szervezete nem úgy reagál a cuccosra mint pl aki csak hobbikokszos.

2010. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 clint ***** válasza:

hogy mivel kezd? Sztem egy gyengébb androgénnel, vagy hasonlóval.

Énnekem anno stanazol volt az első kúrám primobolannal.

2010. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!