Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miből van eredeti? Olyan...

Miből van eredeti? Olyan válaszoljon, aki tud is valamit!

Figyelt kérdés

Mindenhonnan azt hallom, hogy a sustanon nem eredeti, deca nem eredeti, stanozol nem is lesz eredeti, winstrol nincs, és különben sem eredeti. A trenbolon kétes eredetű, a naposim szar... Már az anabol és a danabol is kamu!

Van olyan ami eredeti vagy tényleg minden metilteszto?

Komolyan mi nem kamu???


2010. szept. 8. 23:49
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
azt a cirill betűs k*rva annyát:D
2010. szept. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:

:-)

Nem nagyon látjátok át a dolgokat.

Ázsiában gyártanak mindent. Kis laborokban, amit a kutya nem ellenőriz. Thaiföldön bemész egy drogériába (olyan, mint mondjuk a DM itthon) és veszel dianabolt, oxyt, methyltestot, bármit...

Mi az hogy hamis?

Pár éve még lehetett kapni hamis Parabolant. Mindenki tudta, hogy nem eredeti, hiszen a Negma 97-óta nem gyártotta. Mégis a legjobb trenbolone volt, amivel találkoztam. (és bevizsgálták, mert akkoriban mindenki azzal készült. Több volt benne a hatóanyag, mint az eredetibe !)

Manapság már ezer féle trenbolone van, csak azt nem tudod, mennyi benne a tényleges hatóanyag. Még gyártási szériánként is változhat.

Mint mindenből, magyarországra ebből is a legolcsóbb, hulladék, máshol eladhatatlan szarok érkeznek. Hogy minél többet, minél nagyobb haszonnal lehessen eladni. Ezek mennek a teremben a "parasztoknak", a tuti bevizsgált, vagy személyesen vásárolt (pl. thaiföldi DM-ben :-D) cuccokat meg a versenyzők használják.

Megoldás: tőlük kell venni, nem a fuxos agyatlan dílertől.

2010. szept. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:

:))

A British Dragon hogy került az eredetik közé?

A Testolic, amit utoljára láttam frankó volt. Túl bonyolult lenne hamisítani, nem érné meg.

Viszont sok (pl. Galenika-s) enantátba van propi, ami máris 2x haszon.

Találkoztam vele, furcsa volt, hogy 3-4 napig éreztem csak :-)

2010. szept. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:

Itt nem ez a lényeg hogy hol.Hanem hogy az utángyártók között "sok" jó van.És attól hogy a gyártó jót csinál k*rva sok emberen keresztül jut ide és baromra nem lehet tudni hogy melyik nyitja ki a dobot és tesz be más szemetet.

Amiket linkelt clint amik alapból szarnak lettek csinálva megint más kategória.Azt csak a hülyék nyalják be mint a telefonos vetélkedőket

2010. szept. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
Bd pl egész korrekt cuccokat csinált(nemtom hogy működik e még a gyár most folytam bele újra a témába)
2010. szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 clint ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

anabol :

a ritkaságokat (eredetibe) linkelem: (ami tuti nem így néz ki az hamis)

[link] hologrammal sértetlen tetővel)

[link] (kínai, nehéz beszerezni, és eredeti!)

[link] néven fut, nem annyira népszerü 10 mg-os, és eredeti, még nem hamisitják)

[link] változat, hologrammal)

[link] (szúros ez is tiszta)

És a kedvenceim: 40-50 mgos tabletták!!!!!!!

[link]

[link] (50 mg-os kínai anabol)

[link]

(40 mg-os andriol)

most komolyan aki erős androgént szed az sem visz be napi 30 mg-nál többet egy nap (szétosztva) a piramis csúcsán sem! Ezek meg csak egy tablettába 50 mg-ot raknak. Lehet nem embernek gyártották.


a jó öreg danabol, amit mostanság csúnyán hamisítanak:

[link]


a feketepiaci naposim:

[link]

(eredeti már szinte nincs is)

a gyógyszertári naposim:

[link]

(már ezzel a dobozzal is csak hamis van szinte)

2010. szept. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:

BD rég megszűnt. 1-1,5 éve még lehetett kapni, de csak a madarak vették. Olcsó tesztó volt mindben, abból se túl sok. :-)

(bevizsgálták)

2010. szept. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt vele bajom bár nem is tesztót vettem
2010. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 clint ***** válasza:

a british dragonról még nem hallottam, hogy hamis lenne.

Hologrammos nejlonnal fedett dobozt láttam csak. ÉS a tetőn is rajta volt a BD. Lehet hogy utángyártott minden de attól a hatóanyag a lényeg.

2010. szept. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 clint ***** válasza:
bocs a linkeket elcsesztem.
2010. szept. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!