Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miből van eredeti? Olyan...

Miből van eredeti? Olyan válaszoljon, aki tud is valamit!

Figyelt kérdés

Mindenhonnan azt hallom, hogy a sustanon nem eredeti, deca nem eredeti, stanozol nem is lesz eredeti, winstrol nincs, és különben sem eredeti. A trenbolon kétes eredetű, a naposim szar... Már az anabol és a danabol is kamu!

Van olyan ami eredeti vagy tényleg minden metilteszto?

Komolyan mi nem kamu???


2010. szept. 8. 23:49
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 clint ***** válasza:

nekem a spiro hasztalan szokott lenni valamiért

csak a remegés megy:D

2010. szept. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:

Micsoda kis "tanácsadás" lett itt :-)

Csak annyit mondok:

Trenbolon + Winstrol Depot


...ha már a legjobbról van szó :-)

A legjobb tesztó nálam eddig az újfajta Omnadren. De magasan a legjobb!

Ja ,Omna ment diétában, 117-ről 103-ra, izomvesztés nélkül.

2010. szept. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:

Jó kis kombó lenne ha lenne normális winyó.Marad a stano.


Am ha a legjobb kell akkor sztem növi-deca-tesztó-stano.Na ez ütne csak bankot kellene hozzá robbantani:D

2010. szept. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 clint ***** válasza:

most mindketten igazat mondtatok:)

Szerintem is az omna a legjobb tesztó, jobb mint a susta.

És h4xornak is igaza van, sajna a winiben nem lehet már megbízni.

2010. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:

Hát nekem annyit mondtak hogy Desmás winyó van az országban de csak hulladék.

Primobolan sem lenne rossz de abból is csak szemét van(amikor éppen van)

A vicces az volt amikor a primobolanos dobozból(tabis)adagolókanállal mértem ki az anyagot mert kb a fele por volt:D Attól függetlenül hatott de hát akkor is fuck

2010. szept. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 A kérdező kommentje:

Jó ha lenne annyi pénzem én is tudnék jó kis dolgokat összeállítani:D

Omnára még nem gondoltam, trenbolonra igen, de úgy tudom elég drága. A sustanon+stanazol volt az alap gondolatom.

8-10 hetes kúra nem sok belőle? Ez lenne az első kúrám.

Nagyon köszi a válaszokat amúgy, egyre okosabb leszek:D

2010. szept. 10. 14:54
 47/70 anonim ***** válasza:

8-10 hét nem túl sok.

Szusztából első kúrának magában heti 1 bökés is elég sztem úgyis elég sokáig aktív.Stanobol 20-30mg/nap 10hét de egyből 2 dobozzal vegyél.És így levezetésnek szerintem nem fog kelleni HCG.Clomid+nolva 2-3hét napi 2 szem utána meg a novedex


Bár szuszta helyett szerintem a danabol is jó lenne első körben.

2010. szept. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 clint ***** válasza:

8-10 hét nem sok.

Dave Palumbo a szteroid szakértő is mindig azt javasolta.:

Inkább vigyünk be kevesebbet egy nap a szteroidból, de csináljuk hosszu ideig, minthogy sokat és rövid ideig.

HA sustanon lesz a választás, akkor egy héten max egyet szúrj! Az sem baj ha csak 10 naponta szúrod, hidd el nem fogsz kevésbé fejlődni. A vérben két hétig aktív, azaz felesleges 5 naponta szúrni, csak a szarnak adsz egy pofont. A methandione is megfelelő lenne ahogy h4xor mondja, legalább ha hamis akkor sem olajat tolsz be, hanem valamennyi hatása kell legyen, de ha eredeti sustád van az kényelmesebb megoldás. (heti egyet beszúrsz és cső, nem kell az időt nézni tablettákkal bonyolódni)

2010. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:

Karcsú lesz az 1 susta/ hét!

Mint bizonyára tudjátok, kevert tesztoszteronról van szó, amiben a hosszú hatóidejű észter csak 100mg T.Decanoát és 60 mg T.Isocaproát. A hosszú hatóidő valóban 3-4 hét is lehet, de a felezési idő ennél jóval rövidebb, 5 nap körül van. A másik két összetevő még rövidebb hatóidejű.

Szerintem legalább 5 naponta tolj 1-et, ha már első kúrának mindenképpen tesztót akarsz.

A Decát én soha nem használnám, akár eredeti, akár nem.

Az a szar sokkal kevésbé androgén, mint a tesztó, de a progesztin-aktivítás miatt teljesen lelövi a saját tesztó-termelésedet.

Ajánlatom helyette: Boldenon

Ha megbízható forrásból van, nagyon jó kis cucc, lehet vele hosszú kúrákat csinálni. A kúra elején jól jöhet az olyan erősebb "tömegnövelő" mint a Danabol, de nem ajánlom 4 hétnél tovább szedni.

A trenbolon valóban elég drága- nem véletlenül. Viszont adott esetben kiválthatja a Susta/Omna-Stanazolol kombinációt.

Winstrol Depot (Desma) :

Mind hamis, de van benne hatóanyag. Csak éppen nem mindegy, hogy mennyi. Vegyetek 1-2 dobozzal és hagyjátok leüllepedni. Ha csak 2-3 mm fehér cucc van az alján, akkor vissza kell winny :-)


[link]

[link]

2010. szept. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 clint ***** válasza:

tudom a hatóidőket, de nemegy emberkét ismerek aki 10 naponta szúrta és iszonyat jól hatott. Csak a propionát tartalom miatt akkor is feleslegesnek tartom 5 naponta szúrni, csak a mellékhatás mutatkozik jobban.

Egyébként a fenilpropionát is hoszabb ideig van a vérben, ez amolyan elnyújtott propi. Szóval a 250 mg-ban 30 mg propi van amit csak azért raknak bele, hogy szinte azonalli hatása legyen, de ezért a 30 mg-ért totál felesleges 5 naponta szúrni, pláne, hogy a propi lehet már a 3-dik, 4-dik napon nincs a vérben. És a többi meg 60-60-100 mg ami a propihoz képest igen sok, tehát semmivel nem fog jobban hatni 5 naponta mint heti egyszer vagy 10 naponta. De ez az én véleményem és tapasztalatom mindenki döntse el maga. Nekem brutális növekedést hozott mind a susta mind az omna és 10 naponta szúrtam, hoszabb kúra is volt, majdnem 3 hónap, de a mellékhatás nem volt olyan erős, pont a precízebb adagolás miatt, holott azelőtti anabol-susta-stanzol kúra nem hozott ennyit pedig akkor 6 naponta szúrtam. Ráadásul ez a kérdezőnek első kúra lenne.

2010. szept. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!