Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miből van eredeti? Olyan...

Miből van eredeti? Olyan válaszoljon, aki tud is valamit!

Figyelt kérdés

Mindenhonnan azt hallom, hogy a sustanon nem eredeti, deca nem eredeti, stanozol nem is lesz eredeti, winstrol nincs, és különben sem eredeti. A trenbolon kétes eredetű, a naposim szar... Már az anabol és a danabol is kamu!

Van olyan ami eredeti vagy tényleg minden metilteszto?

Komolyan mi nem kamu???


2010. szept. 8. 23:49
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 clint ***** válasza:
ne beszélj hülyeségeket. Személyesen ismerek versenyzőket akik használnak BD-t:D
2010. szept. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
Igen azt nem árt leszögezni hogy a hamis(szerintem) nem attól hamis hogy nem az eredeti gyártója gyártja hanem csak utángyártó hanem attól ha szemét van benne vagy kevés hatóanyag
2010. szept. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:

Adriolnak rosz a szívódása, símán kell belőle a 40 mg.-os kiszerelés. Még így is 8-10 szemet kell(ene) tolni belőle, napi 3 adagra elosztva. (rövid hatóidő)

Viszont gyógyszertárban kapható így legalább tuti eredeti.

2010. szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
100%

De ha belegondoltok ez az igazán szánalmas:D

Mindenki csak beszél össze vissza fingunk nincs róla hogy létezik e egyáltalán az a tetű gyár amiről szó van

Én hallottam olyat hogy a Bd már 5-6 éve bezárt,olyat hogy csak winit nem gyárt most olyat hogy 1-2 éve nem gyártanak valaki azt mondja hogy gyártanak csak sok a kamu belőle.Mi meg ezeket böködjk be meg szedjük:D:D:D:D

2010. szept. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
szerintem nem az andriolra gondolt.Abból 240mg alatt kúrába sem kezdenék.Csak tetű drága lenne+annyira azért nem jó
2010. szept. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:

h4xOr!


Nem a tesztóban volt tesztó. :-)

A trenboloneban meg a nandrolone -ban is :-)

A thaiföldi cég (BD) évekkel ezelőtt megszűnt, azótta oroszok hamisították, mert "divatos" volt, bevezetett márka. Akárcsak a Genesis....

Ne vegyetek soha "divat cuccokat" mert az 99% hogy szar!

A hologram SEMMIT sem ér, könnyen elkészíthető!

2010. szept. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:

Hát én jó régen vettem bd-t de akkor nekem teljesen jó volt azt hozta amit vártam.(ha tényleg akkor szűnt meg akkor jó kamut vettem)


A hologramban meg én sem bízok

Szerencsére jó embertől tudok vásárolni(elég neves magyar testépítő nevet had ne írjak),de még ígyis benne van a para az emberben.Ő is kaphat szemetet

2010. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
Viszont a Genesisről még nem hallottam ilyet.Úgy tudom hogy ők még mennek.A stanozololjukat sokan dícsérik
2010. szept. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 A kérdező kommentje:
Hú, köszi a sok infót! Ha van valami, akkor írjatok még:D
2010. szept. 9. 13:11
 30/70 anonim ***** válasza:
Szerintem ezekből a dolgokból meg az elméletekből simán lehetne írni egy 1000oldalas enciklopédiát
2010. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!