Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi történhetett Suhajda...

Mi történhetett Suhajda Szilardal ? Hogy tud nem működni egy műholdas ütés és vízálló jeladó? Meddig maradhat életben valaki oxigenpalack nélkül egyedül a Himalájan?

Figyelt kérdés

2023. máj. 25. 14:59
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
80%
Máskor is fordult már vissza.Mások is visszafordulnak ha úgy érzik nem megy.
2023. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:

Ne feledjük ez lett volna 5. Csúcs a top 5 bol .


Állítólag találkozott vele egy kanadai dokumentumfilmes nagyon elszánt volt.lehet most rosszul merte fel az erejét.

2023. máj. 28. 20:56
 23/58 anonim ***** válasza:
80%

Nem véletlenül lett vita ebből.

Ha nem lenne gyereke, akkor nem szidtak volna le, max hogy így járt, mert halálos küldetés volt.

2023. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 A kérdező kommentje:

Szerintem nem is az volt a fő baj hogy palack nélkül mászott hanem hogy egyedül.

Tegyük fel 3 ugyan olyan erős elszánt ember megy.kicsi az esély hogy ugyan azt hallucinaljak vagy hogy egyik se ébred fel .


Ha 2 el is alszik a másik feltudja pófozni őket.


Enis szoktam egyedül túrázni néha bemegyek ilyen elhagyatott épületekbe szüleim engem is leb.sznak néha hogy miért egyedül. Ha bajba kerülök és nincs térerő akkor az baj .de ha lenne velem akárcsak 1 valaki akkor már full biztonságos.


Himalajara menni palack nélkül egyedül valóban orias kockázat de vegulis 1 szer élünk.

2023. máj. 29. 07:03
 25/58 A kérdező kommentje:

[link]


Mondjuk azt nemtudtam hogytobb mint 75% a halálozási arany


212 jutottak eddig fel oxigenpalack nélkül a hegyre ebből 160 meghalt


Ez még egy katonai akció során is brutális és nem elfogadható.


Mondjuk ebbe gondolom a próbálkozásokat nem számoltak bele.

2023. máj. 29. 15:23
 26/58 anonim ***** válasza:

“Szilárd fia valószínűleg már jobban kötődött apahoz“


Öt éves, nagy óvodás. Pont az a kor, mikor a szüleit imádja, isteníti, a halált még igazán fel sem fogja és mindent magára vesz, azt hiszi miatta van, neki kellett volna valamit csinálni vagy épp nem csinálni. Borzasztó.

2023. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 A kérdező kommentje:

Nehéz lesz de rengetegszer előfordult már a történelem során hogy apák nem jöttek haza.igaz nekik nem volt választásuk de a gyerek szempontjából édesen mindegy .


De Ha ő nem próbálja lett volna mas. szerintem előbb utóbb lesz egy magyar aki felmegy palack nélkül és vissza is jön.

Szilárd feladata majd másokra szál. Talán tanulnak a hibájából és az új nemzedék sikerel jár.

2023. máj. 29. 23:24
 28/58 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy felmegy más. Lehet 100 év múlva lifttel megyünk gyönyörködni a panorámában. Szóval nagyon megéri.


A gyerek szempontját majd akkor érted meg, ha felnősz és lesz neked is egy 5-6 éves forma gyereked. Nem is azt a részét, hogy mennyire fogod szeretni, hanem azt a részét, hogy annak a gyereknek egy bizonyos korig mennyire te vagy a minden és milyen lenne neki, ha ez a biztos pont, aki kb egy Istennel ér fel számára ott marad a hegyen. Mikor Erőssék haltak meg még nem volt gyerekem, akkor is követtem az eseményeket, nagyon elszomorított, sajnáltam az asszonyt, ott is volt kettő gyerek. De most hogy van egy egy idős gyerekem Szilárd gyerekével.. mutatta neki a tv-ben az anyja, hogy ott van apa és mutatta a képen ahol a GPS jelzett. Egy ekkora gyerek ezt se érti még… azt hiszi hogy picit nagyobb mint a Gellért hegy.. okosak, de nagyon korlátozott, hogy mit értenek meg abból, hogy mekkora a világ, mi az, hogy örökre stb.

2023. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:

28#Sajnos hasonlot enis tapasztaltam Nekem is van egy 4 éves es tudom milyen ez. nálunk anyuka nem volt,nem azért mert meghalt csak lelepet és itthagyott minket hogy oldjam meg.


Majdnem én sírtam mikor kereste az anyját a lakásban aztán semmi

Akkora csapás volt hogy azóta is csak tantorgok.mert én messze nem vagyok a helyzet magaslatán.

Full alkalmatlan vagyok türelmetlen agresszív és szociálisan is vannak gondjaim főzni se tudok stb hobbi apának jó lennék de anyapotlek nem tudok lenni .

Újabb és újabb problémák jönnek de egy biztos hogy halálig kell küzdeni akármilyen szenvedés is jön ha meghalunk meghalunk előbb utóbb úgyis bekovetkezik a kitartás fontosabb! Én ezt vallom .


Szerintem Szilárd felesége talpraesett nő megoldja.

A gyermek büszke lehet az apjára ha nagyobb lesz megerti majd.az is lehet hogy apja nyomdokaiba lép az lenne ironikus ha a fiú fejezne be apja utolsó küldetését mondjuk 20 év múlva.

Mondjuk addig szerintem feljut más magyar is majd kiderul .

2023. máj. 30. 13:26
 30/58 anonim ***** válasza:
29) őrültség 8e M fölé menni oxigén nélkül.. haldoklás már fölfelé is.semmivel nem lesz több az ember ha túléli.lehet hogy Szilárd is túlélte volna ha fiatalabb.én is ennyi idős vagyok kb,jól tudom hogy a testem öregszik mert észreveszem magamon.sok minden nem olyan már mint feleennyi idősen.alapdolgok,regenerálódás,ilyesmik..
2023. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!