Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizás mindenféle por,...

Kondizás mindenféle por, szer, vitamin nélkül hatásos lehet?

Figyelt kérdés

Szóval lejárok heti 4X kondiba

Nincs pénzem ilyen kiegészítőkre

Enni azt szoktam sokat,viszonylag rendszertelenül ami épp van...

De mindig van valami... :)

Keményen edzek alkalmanként másfél órát:)

Elég szálkás erős izmos vagyok...


Lent a kondiba a fiatalok 99%-a szed valamit :)

Szerintetek ha én nem szedek akkor is fogok szépen fejlődni és vastagodni csak lassabban ?


2012. jan. 20. 23:30
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
0%
De f@szomért nem tudod megérteni, hogy nem kötelező edzeni, ha nincs rá pénz akkor nincs rá. Mit nem lehet azon érteni, hogy a nagyon nagyok és a kicsit izmosak között nem a kaja meg a tápkiegek a különbség, hanem az idő.
2012. jan. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 dirtboy ***** válasza:

/edzés után dobj be egy banánt (jó szénh. forrás edzés után)/


nem kötekedni karok csak szólok hogy nem,nem jó ch forrás ugyan is fruktózra nincs szüksége annak aki kondizik, a banán ch tartalma pedig fuktóz.

egyébként ásványi anyagokat vissza tölteni arra jó,ilyen szempontból fogyasztható.

2012. jan. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
100%
"De f@szomért nem tudod megérteni, hogy nem kötelező edzeni, ha nincs rá pénz akkor nincs ráDe f@szomért nem tudod megérteni, hogy nem kötelező edzeni, ha nincs rá pénz akkor nincs rá" És neked mi a faszt fáj, hogy nincs pénze kiegekre, csak kondi bérletre ? Ha akarja csinálja anélkül. Nem fog belehalni. És később legalább lesz valami alapja, ha esetleg több pénzt tud rá szánni.
2012. jan. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim válasza:
Fegyencedzés.Otthon tudod csinálni,nem kell fizetni a kondiért,és még az állóképességed is lehet jobb lesz mint egy kondisé.A helyes étkezés azért itt is fontos.
2012. jan. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
0%

"És neked mi a faszt fáj, hogy nincs pénze kiegekre, csak kondi bérletre ?"


nekem aztán nem fáj, mert totál lesz@rom veled együtt b@romarcú, ő beszél f@szságokat és akar olyat amit nem lehet

2012. jan. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
100%

"amiket nem lehet"


Nem lehet bemenni a kondi terembe és kiegészítők nélkül edzeni? Igazad van én vagy a "b.romarcú".

Nem ártana kicsit szocializálni magad, mert eléggé vállalhatatlan a stílusod.

2012. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
*vagyok
2012. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:

Kérdező,szálkásabb testalkat vagy,nagyobb szeretnél lenni izomtömegben.kell neked egy jó tömegelő étrend,és nem kell költened tápkiegre,ennyi.nem kell ezt túl bonyolítani.


"Lent a kondiba a fiatalok 99%-a szed valamit :)"

És akkor mi van?

"Szerintetek ha én nem szedek akkor is fogok szépen fejlődni és vastagodni csak lassabban ?"

Ha jó a kajád,akkor te is szépen fogsz fejlődni igen.de írták,hogy az idő a lényeg,tehát legyél kitartó,és türelmes.aki nagyobb darab az se 2 hónap alatt lett az.ja,és én soknak tartom a heti 4 edzést.3 elég.

30/F

2012. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:

mark86


Mit csinálsz a kínaiba kérdező???

2012. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:

mark86


Az ott elköltött pénzből vitamin és tejsavó is kijön egy hónapra.

2012. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!