Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizás mindenféle por,...

Kondizás mindenféle por, szer, vitamin nélkül hatásos lehet?

Figyelt kérdés

Szóval lejárok heti 4X kondiba

Nincs pénzem ilyen kiegészítőkre

Enni azt szoktam sokat,viszonylag rendszertelenül ami épp van...

De mindig van valami... :)

Keményen edzek alkalmanként másfél órát:)

Elég szálkás erős izmos vagyok...


Lent a kondiba a fiatalok 99%-a szed valamit :)

Szerintetek ha én nem szedek akkor is fogok szépen fejlődni és vastagodni csak lassabban ?


2012. jan. 20. 23:30
1 2 3 4 5 6
 11/53 Mirk ***** válasza:
Nem "kiegészítők" kellenek, hanem normális táplálkozás. Azt írtad rendszertelenül étkezel azt ami van. Ez a probléma. Fejlődhetsz te is fehérjepor meg minden nélkül, ha az ételekkel beviszed a szükséges mennyiségű fehérjét, szénhidrátot, vitaminokat.
2012. jan. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

Hát azért eszek rendesen,ebédet,vacsorát,főtt kaját szinte minden nap.


Amúgy kitől lehetne segítséget kérni ,hogy mi az amitől jobban fejlődnék? Személyi edzőtől ? vagy interneten van valami fórum ahol normálisan leírják ?


Tudom,hogy mi a helyzet de nekem sem olyan jó ez higyjétek el,én is örülnék ha picivel jobban fejlődhetnék de ha ez nem megoldható akkor nem tudok mit csinálni

2012. jan. 20. 23:57
 13/53 anonim válasza:
0%
vazze jha ez milyen duma már egek ... ha izmosodni akarsz ahhoz megfelelő hozzá állás is kell ...szerezzél rá pénzt és kész old meg különben nem fog menni amúgy proteint mindenféle képen szedj meg verofitot amúgy meg igyál meg minden reggel egy nyers tojást ezek feltétlen szükségesek kül szart se ér
2012. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 Mirk ***** válasza:
Bodybuilder.hu-n találsz étrendet, edzésterveket, mindent amire szükséged lehet, van ott elméleti anyag is bőven amit jó ha tudsz.
2012. jan. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 dirtboy ***** válasza:
48%

nem feltétlen kell tápkieg csak akkor vigyél be a kajából 2g/tskg proteint kb.5g/tskg szénhidrátot továbbá rostokat,vitaminokat és egy kis telítetlne zsírsavat is.

ha ez ek meg vannak akkor nem kell tápkiegek tudsz majd fejlődni.


egyébként meg most kezdted,természetes hogy gyorsan változol megnyugtatlak hogy csak pár hónap lesz így aztán ha nagyon szar a kajád és az edzésed akkor kb. teljesen leáll majd a fejlődés.

2012. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Viszont hozzáteszem,hogy haverom 2 éve edz és soha nem szedett semmi kiegészítőt és a kajája se volt az a tipikus hús+rizs+sok gyümölcs+túró


És igaz nem ez a felfújt nagy 100 kg-os állat de nagyon izmos,igaz csak 65 kg de elég kemény gyerek...

2012. jan. 21. 00:06
 17/53 dirtboy ***** válasza:

hogy lenne már nagyon izmos ha 65kiló esetleg ha 150cm magas akkor.

kicsit el vagy tájolva szerintem izmosság terén.

ő inkább szálkás mint izmos.

2012. jan. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 Rezk0o ***** válasza:
nyerstojásosnak üzenném, hogy azt igya meg saját maga, ezerszer volt róla szó, hogy miért nem jó erre ez van...
2012. jan. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:

Hát kolléga... elég drága sportba vágtál bele.

De nembaj. A tobbi válaszolótól eltéroen elolvastam azt is, hogy nincs rá pénzed. Eleinte nekem sem volt. Egy évig kondiztam a suli konditerembe (az volt ingyen) heti két-három alkalom, tobbnyire reggel 6:30-tól 7:30-ig (szar idopont, nem ajánlom). Evidens, hogy én sem szedtem semmit, és a kajálás sem volt rendben... nagyon nem. DE, nem volt folosleges az egész. Faszán megalapoztam a dolgokat, megtanultam a helyes technikákat, úgymond hozzászoktam az egészhez, a mozdulatokhoz, a szervezetem meg valszeg a nélkulozéshez :D mert amikor egy év után átmentem rendes konditerembe (lett rá pénz) meg fokozatosan képbe jottek a tápkiegek (arra is lett pénz - megvettem egyszerre nagy tételben aztán jó ideig volt), "elég" gyorsan elkezdtem fejlodni (egy két hónap alatt 4-5 kg plusz). Ennek már legalább 4 éve. Azóta plusz 30 kiló izom van, és eléggé a rabjává váltam a kondizásnak.


Ezzel csupán azt akartam mondani, hogy semmiképpen se hagyd abba. Igazad van, sokkal jobb, mintha a gép elott kockulnál. Heti négy az sok. Három elég. Vitaminok vannak gyumolcsokben/zoldségekben is (bár azok amúgy se nagyon drágák). Tápkieg... hát azzal elsosorban az a baj, hogy nélkule eléggé ki tud ábrándulni az ember az egészbol (foleg ha mindenki más szedi korulotted - a sulikonditerembe senki se szedte, aki elkezdte az elég hamar átment másik terembe :D ), és hát valóban egy alap dolog... de ha nincs rá keret, hát nincs. Lehet anélkul is egy darabig, aztán meg majd lesz pénzed valahonnan (nyári melók stb). Arra legalább ugyelj, hogy edzés után kajálj egy rendeset, esetleg kozvetlen edzés után dobj be egy banánt (jó szénh. forrás edzés után), és aztán jól zabáld tele magad. Hajrá.

2012. jan. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat utolsó,körülbelül ilyen válaszra vártam :))

Edzés után mindig kajálok ,sokszor a kínaiba rizst plusz "csirke"húst.


De azért majd megkérdezek valakit,hogy mit ajánlanak,mit mikor mivel kell ennem stb :)

Köszönöm a válaszotokat,jóéjszakát

2012. jan. 21. 00:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!