Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizás mindenféle por,...

Kondizás mindenféle por, szer, vitamin nélkül hatásos lehet?

Figyelt kérdés

Szóval lejárok heti 4X kondiba

Nincs pénzem ilyen kiegészítőkre

Enni azt szoktam sokat,viszonylag rendszertelenül ami épp van...

De mindig van valami... :)

Keményen edzek alkalmanként másfél órát:)

Elég szálkás erős izmos vagyok...


Lent a kondiba a fiatalok 99%-a szed valamit :)

Szerintetek ha én nem szedek akkor is fogok szépen fejlődni és vastagodni csak lassabban ?


2012. jan. 20. 23:30
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Remek, nem veszekedni akarok, hanem tényleg értelmes vitát folytatni, és azért, mert nagyon úgy írtál, ami szerintem korrigálásra szorult.


Szóval:

1. : Nem tudom az átlegemberhez mikor jutottak el ezek, de már Arnold Schwarzenegger is szedett fehérjeport kb 40 éve. És gondolom sok más testépítő is. Nekik a sportjuk miatt kellett, érthető is. A nagypapád meg azért volt erős, mert gondolom sokat dolgozott fizikai munkát, pl. a kertben, lehet háborúban, katonaságban is szolgált, ott meg megkapja a kiképzést. Ráadásul az étkezés, a másik kritikus pont is jobb lehetett, mint manapság, akkoriban az ételek valódi ételek lehettek, akár a kertben megtermelve, saját disznót levágva, most meg: E67486472vel meg guargumival telenyomott kaják a teszkóban, ami meg normális, annak meg az egekben az ára. És hát nem mindenki lehet olyan anyagi helyzetben, hogy meg tudja fizetni a biokaját. Még a fehérjeporral is jobban jár anyagilag, ha valami tápanyagot akar bejuttatni szerencsétlen. És nem tudom miért hiszed, de soha senki nem mondta, hogy ettől jobb embernek hisszük magunkat. Hatékony, izolált módszer, nem éppen romantikus, de hát ez van, ez az elérhető. Nem mindegyikünknek van kertes háza hogy fát vágjon, nem tudunk fizikai munkát végezni, nem megyünk katonának. Nem is muszáj, kellenek az elméleti, gyakorlati szakemberek is, nem csak az lehet a férfi, aki fizikait dolgozik. Én sem ilyen leszek valószínűleg, egyetemen, tanulással töltöm a napjaim, hogy aztán reményeim szerint valami laboratóriumban analizáljak, és hát a titrálástól nem izmosodik az ember :D Az egyéb sportlehetőségek errefele katasztrofálisak, nem is gyengén, így hát marad az "legyek már valamennyire egészséges, és nézzek ki máshogy, mint egy hurkapálca", és heti pár órát elvagyogatok a konditeremben. Nekem ez jutott.


2. Nem a vitamintól döglik a nép, elhiheted... És szerinted a mostani gyümölcsök, zöldségek ugyanolyanok, mint anno? És a nagypapád hozzájutott a napi 1 ananászához?:P Az most sem egy egyszerű menet, lehet kiszámolva az általad megadott gyümölcszöldségmennyiséget és a bennük levő vitaminokat meg hogy mennyi van az izolált verzióban, rájövünk, hogy még az izolált éri meg jobban. Maga a vitaminmolekula, ami egy szerves molekula meg egy egzakt dolog, egy molekuláról nem lehet eldönteni, hogy szintetikusan vagy természetesen állították elő. Végülis a szintetikus is természetes valahol, hiszen nem varázsolnak szénatomokat a semmiből, valahonnan ki kell indulni. És általában természetes szerves anyagokat reagáltatva jutnak el a kívánt molekulához, a gyógyszerek ugyaníg működnek, gyártottam én már aszpirint (acetilszalicilsav), nincs benne ördöngösség. Az egyetlen különbség a hordozás lehet, hogy mi van még a molekula mellett. És ez tényleg nagy különbség tud lenni.


3. Sosem a ronniecolemanekről beszéltem :P

2012. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

Nos igen, Arnold valószínűleg szedte, nem hiába ért el olyan eredményeket, ami még a mai testépítőket is motiválja. ÉS igen, nagypapám volt katona, és harcolt a II. világháborúban, és ez fel is veti az első kérdést: miért kellett eltörölni azt a fél év katonaságot? Nem tudom, hogy ebben egyet fogunk-e érteni vagy nem, de szerintem a katonaság igenis jó volt. Már csak azért is, mert ha oda kerülne a sor, az a szerencsétlen pár száz ember, amit mi honvédségnek hívunk, nemigen tudná megvédeni piciny hazánkat. A másik meg az, hogy garantáltam nem szaladgálna ennyi emos. De ez már csak egyéni vélemény.

Igen, a Tescos élelmiszerek is felvetnek egy-két problémát. Mi is ott vásárolunk barátnőmmel, próbáljuk megcélozni a középár-kategóriás termékeket, és nem megvenni a teszkó-váljú ízesítésű cukros vizet és társait. Sajnos az egészségtelen étkezés is problémája a mai társadalomnak, meg hát ugye, amit írtál, az embereknek nincs pénze jobb minőségű kajákra és egyebekre. Sajnos ez van. :(

Azt nem tudom, te hol laksz, de én amikor lemegyek a kondiba, a sok 14-15 éves feszít, hogy neki már 32-es karja van (kackac) és a következő mondatot hajtják folyamatosan: "bárkit szétb*szok a g*cibeeee". A jobb és nagyobb ember mondatot erre értettem. Na, de teszem fel, adok a kezükbe egy fejszét, hogy aprítsák már fel az udvaron található 20 mázsa fát, mindegyik sírva szaladna haza. Írtad, hogy te egyetemre jársz; ezek szerint te nem ebbe a butatini kategóriába tartozol, nekem ezek b*sszák a csőrömet, de kegyetlenül. Igazából én sem fogok megizmosodni attól, hogy egy asztal mögül kamionokat irányítok, de ami nekem van izomzat, pont elég, és magamnak megfelelek, barátnőmnek is, a többiek meg nem érdekelnek. Nekünk se nagyon van más sportlehetőségünk, bár én kijárok kosarazni hobbiszinten - és 170 centi magasan. :D Barátnőm meg gimibe kézizett és röpizett - 153 centisen. xD


Valóban, nem a vitaminok ölik meg az embert, de a gyógyuláshoz se nagyon járulnak hozzá szerintem. Látom, te valami kémikus egyetemre járhatsz. Sajnos én ilyen szinten nem értek a kémiához - sőt mi több, egyszer sajnos pótvizsgáznom kellett belőle gimiben. Papámnak biztos nem volt meg a napi egy ananász, ami a kertben megtermett, ők azt ették - ahogy írtad, disznóvágás, satöbbi. Igen, csirkehúsleves kerti zöldségekkel, és karaj főételként. Akkoriban az volt a menő. :D Épp a minap láttam ilyen vicces facebook-üzenőfalat, mikor valaki kiírta, hogy holnap disznóvágás, a szerencsétlen szőke meg aláírta, hogy ő nem érti, miért kínozzák az állatot, merthogy ő boltban veszi a húst, és az nem ugyanaz. Nem idevág, de gondoltam megosztom, mert én szakadtam rajta. :D

Visszakanyarodva a témához, az előzőekben leírtam, hogy rám hogyan hatott a dobozos vitamin, ezért többet nemigen fogok venni. Mint írtam, lehet hogy csak az én testem ilyen béna, de nekem akkor sem kell.


Mellesleg minden elismerésem, úgy látom gyógyszerésznek készülsz. Gratulálok, én sosem tudnék olyan magas szintű kémiát tanulni. :)

2012. jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Pesten lakom, és már 4 helyen megfordultam, és sehol sem láttam májerkedő buta tiniket :D Főként 20+ normális felnőttet járnak, és egy rossz szót nem hallottam még senkire. Ja, de, egyszer pont egy felfújt májerfélére :D De az sem az a klasszikus idióta volt.

A fél év katonaságnak én örültem, amikor eltörölték (fiatal voltam még :D), és még most is úgy gondolom, hogy felesleges volt, legalábbis abból, amit hallottam róla. Abból sem lett volna ütőképes hadsereg, az tuti, de manapság már nem a hadsereg számít. Egy kis gáz, vagy bomba, aztán hullanak az emberek, mint a legyek.

Szerintem a tápkiegek még mindig egészségesebbek, mint a teszkókaják, vagy akár csak a középkategóriásak is, merthát azokban is ki tudja mi van. Csak ezt te úgy állítottad be, mintha csakis ettől lenne ronniecoleman az illető, és csak ronniecoleman lehetne tőlük. Akár még az is ihatja, aki nem is sportol. Vitamin meg kell, csak kérdés, hogy mennyi, de ha nem viszed nagyon túlzásba, megártani nem fog. Én is elég vitaminhiányos vagyok szerintem, mégsem voltam beteg már évek óta, bár olyan hótegészséges sem. Itt meg olvashatsz pár véleményt a cévitaminról: [link]


Ja, és nem gyógyszerésznek készülök, a szerves kémia nem az én világom, mint kiderült :D Azok a 8 órás laborok lefárasztottak... analitikus, avagy elemző, minőségellenőr akarok lenni. Ha nem bukok ki... :D Mert azért nem olyan fényes a helyzet. De már úgy vagyok vele, hogy ha 1estől különböző a jegy, akkor az már jó. Mindezt ötössel végiglazsált általános- és középsuli után...

2012. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!