Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizás mindenféle por,...

Kondizás mindenféle por, szer, vitamin nélkül hatásos lehet?

Figyelt kérdés

Szóval lejárok heti 4X kondiba

Nincs pénzem ilyen kiegészítőkre

Enni azt szoktam sokat,viszonylag rendszertelenül ami épp van...

De mindig van valami... :)

Keményen edzek alkalmanként másfél órát:)

Elég szálkás erős izmos vagyok...


Lent a kondiba a fiatalok 99%-a szed valamit :)

Szerintetek ha én nem szedek akkor is fogok szépen fejlődni és vastagodni csak lassabban ?


2012. jan. 20. 23:30
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
45%
Most nem tudom, a válaszomban mi nem volt logikus, de ezek szerint létezik "izomagy". Szedjed a poraidat, barátom, de nekem ne szólogass be, légyszives. Köszönöm.
2012. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:

mark86


Olyan izmos mint 1,SENKI NEM LESZ...még az országban sem,nemhogy itt az olvasók közül úgyhogy nyugi.

Sp és NégerSP között nem sok a különbség.

A gyümölcsökben több műanyag+cukor van és kevesebb vitamin,mint abban amit én ezrekért megveszek.

2012. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:

mark86


Te meg,kedves válaszoló,amíg fogalmad sincs mi az a por amit esetleg szed valaki,(de inkább eszik mert az is táplálék)addig ne szóld le. Köszönöm szépen!

2012. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:

mark86


Ráadásul nem tudom megérteni miért kell izomagyazni...aki tud valamit arról amit beszél még nem feltétlenül izomagy...pl én sem vagyok az...még feltűnően izmos sem vagyok,csak hobbi szinten csinálom.

2012. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
27%

Márk, én nem akarok vitázni, de ha valakinek nem tetszik a válaszom, nem kell rögtön azzal jönni, hogy logika van-e az agyban. Inkább adjon kis piros kezecskét, ha ő ad egyedül, úgyse fog feltűnni. Én írtam egy szerintem teljesen érthető és logikus választ. Lehet, hogy nincs igazam, de csak a saját véleményemet fejtettem ki. Nem érdekel igazán, hogy ki mit szed, én tudom magamról, hogy ilyen téren "tiszta" vagyok. Lehet, hogy nem egészségtelen, de én nem fogom őket szedni, mert nincs rájuk szükségem. Ettől engem nem kell leoltani, főleg azért, mert én se tudom, hogy ki a válaszoló, és ő se tudja, hogy én ki vagyok.

Ja, és neked néger SP, másnak a példaképe. Szerintem akkor is van a két ember között különbség, de erről nem szeretnék vitát nyitni, mert ez nem a zene topic. :)

2012. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:

mark86


Meg van beszélve.

2012. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:

Nyugalom srácok :)

Mindenki cselekedjen belátásai szerint :D

2012. jan. 22. 22:00
 48/53 anonim ***** válasza:

Hirtelen nem találtam a megfelelő szavakat a logikátlanságod kifejezésére, de a gondolkodási időm alatt tudatni akartam veled, hogy hülyeségeket írsz :P Az izomagy meg pont nem talált az eitóp bmi indexes értékemmel, de már dolgozok rajta (ellene). Esetleg az "agy" az talált, mert annyira hülyének nem tartom magam, és ezt szerencsére az itt olvasott szösszenetek megerősítik :D Neked is kösz érte :D


Szóval:

Nem tudom, elolvastad-e a 37. választ, amiben kifejtem, hogy ez a sok csúnya "por" lényegében csak kaja. De ezt már kifejtették a kategória szakértői sok-sok másik kérdésben is, vissza lehet keresni. Vagy ellátogatsz a különböző szakoldalakra, esetleg megkérdezed kezelőorvosod, gyógyszerészed.

A fehérjepor és tsai NEM instant izomnövelők! Te komolyan azt hiszed, hogy valaki elkezdi azt inni, és hipphopp kigyúrt állat lesz? Meg hogy szintetikus műanyagból gyártják nagy kondérokban, mint a boszorkányok ördögi kacaj közben?

No elmondom én kábé hogy zajlik ez, legalábbis amit laikusként megtudtam: aki izomagy akar lenni, annak sokat kell enni, sokat kell edzeni, és sokat kell pihenni. Az izom növekedésének megvan a maga biológiai háttere, a gonosz tudósok pedig izolálták ennek összetevőit, hogy hatékonyabban tudjanak izomnövekedést elérni, mert hát az emberiség már csak ilyen csúnya technikailag fejlett civilizáció. NEM alkottak újat, csak izoláltak! Viva la hatékonyság. És attól, hogy te, mint hobbiszinten kondizó (mint én, meg mint a kérdező, meg mint sokan mások) is használod ezeket az innovációkat, még NEM leszel sem doppingos, sem koxos, sem izomagy, se semmi. Ha kifejlesztenek egy jobb benzint, és beleteszed az autódba, nem lesz egyből Forma-1-es járgány belőle.


Vitaminok, remek, együnk gyümölcsöt meg zöldséget. Tudod mennyi vitamin van azokban alapból? És mennyi manapság? Hát nem sok. 100 g almában van kb 4-6 mg c-vitamin például, szóval csak cirka 100-150et kéne bedobnom naponta, hogy egy valamirevaló adagot összeszedjek. De ha tudsz jobbat, írd le! Ne csak mondd, hogy van, írd össze, hogy a napi vitaminszükségletet pontosan hány darab gyümölcsből és zöldségből tudnád fedezni! Ez a baj az ilyenekkel, csak a levegőbe beszélnek, de konkrétumot írni már derogál.


Aztán: azért kíváncsi vagyok, milyenek lettek volna a válaszok, hogyha egy ilyen [link] képet is betettél volna, vagy valami hasonlót. Mert a kérdésed az volt, hogy a tieid közül mely a legjobb, nem az, hogy abszolút. És remélem azt azért belátod, hogy a ronniecoleman meg az tupac között azért vannak kategóriák, és talán ott lehet az optimális. Szóval a szokásos végletes gondolkodás áll fenn, ami remek ismérve a nem túl magas intelligenciának.


Na, így már érthető?


Egy mondatban: a "porok" nem instant izmok, hanem porított tápanyagok, amik a tápanyagszükséglet fedezésének egyszerűbb módjára vannak kitalálva.

2012. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Na, mi van? Elfogytak az érvek?
2012. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

Nem igazán akarok tovább vitázni, de ha gondolod, írhatok ismét. :D Vágjunk akkor bele, mint a vérmes sebészek.


1. Köszönöm a felvilágosítást, de higgy nekem, tudom az izom fejlődésének biológiai hátterét. Csak azért van bennem nagyfokú értetlenség, mert az emberek 20-30 éve (de szerintem írhatnék 10-et is) bőven elvoltak nélküle, és ahhoz, hogy valaki formába legyen, nem kellettek neki ezek. Manapság meg minden kis 'csicska' (bocsánat, nem találok jobb szavakat) szedi őket, mert szerencsétlenek azt hiszik, hogy nagyobb és jobb emberekké válnak tőle. Nagypapám (Isten nyugasztalja) sose szedett semmilyen fehérjét; sőt továbbmegyek, soha egy súlyzó se volt a kezében, mégis olyan erős volt, hogy én még 5-6 évesen (kb 30-35 kilósan) is felültem a felkarjára, és úgy hordott fel-alá a kertben.

Értsétek már meg: nem vagyok ezek ellen a szerek ellen. A kérdésre válaszoltam, ami arra irányult, hogy hatásos lehet-e az edzés nélkülük. És igen, hatásos lehet, ti se tagadjátok légyszives. Még egyszer leírom: tudom, hogy ha szednénk őket, gyorsabban fejlődnénk, de hatásos lehet nélküle is. Hogy a te példáddal éljek: kidobnak egy új benzint, és ha azt tankolom az autómba, sem lesz F1 autó; viszont ha nem tankolom bele, akkor sem degradálódik lovaskocsivá, nemde? :)


2. Vitaminok. Szintén nagypapámra tudok hivatkozni, aki még a 21. században se tudta, mi az a Béres csepp. A vitaminforrást úgy ismerte, mint zöldséget és gyümölcsöt. És ím, a csoda: 84 éves volt, mikor meghalt. Míg ha körbenézel, manapság a szutyok orvosok mindenkit vitaminnal és egyéb hülyeségekkel tömnek, és sokan kihullanak 40-50 évesen.

Na már most, én ezeknek sem vagyok ellenük, de szerintem a napi 1 ananásszal, 1-2 banánnal és pár mandarinnal; valamint répával, paradicsommal, retekkel és más zöldségekkel, plusz a napsugárzás segítségével a számomra szükséges vitaminforrás megvan. Lehet, hogy te dobozos vitamint szedsz, és lehet, hogy több benned a vitamin, de abban biztos vagyok, hogy anno mikor boltban vettem vitaminkoncentrátumot télire, körülbelül 4-szer fáztam meg és 2-szer lettem influenzás, valamint egy kisebb tüdőgyulladást is kaptam. Következő télen nem szedtem, és lám, egyetlen egyszer sem lettem beteg. Sajnos én csak a saját tapasztalataimnak hiszek, mert nekem magyarázhat akár 40 diplomás, adott szakmában jártas ember, addig úgysem fogok nekik hinni, amíg magamon nem tapasztaltam a dolgot. Márpedig az én tapasztalataim a dobozos vitaminnal kapcsolatban igen rossz irányba mutatnak. (Az is lehet, hogy csak az én szervezetem ilyen suta, nem tudom.)


3. Amit linkeltél képet, szerintem belefér a 'vékony, de szálkás' kategóriába. Sőt, mi több, azt hiszem, ezt a képet - vagy hasonlót - valaki linkelte is, és a többiek helyeseltek rá. Na de kérlek, ilyen testet össze lehet hozni táplálékkiegészítők (látod, elhagyom a 'por' szót, csak miattad :P) nélkül is. Ezek szerint a vitánk kicsit nonszensz, mert én azt hittem, hogy te az ilyen ronniecoleman-ekről beszélsz.


Valamint: tudom, hogy a tápkieg nem instant izom, azt hiszem ezt már fentebb kifejtettem. :)

2012. jan. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!