Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Normális hogy 2 hónap kihagyás...

Normális hogy 2 hónap kihagyás után alig birom kinyomni a 45kg-ot? Nálatok is ilyen mértékű a leépülés?

Figyelt kérdés
Elkezdtem megint edzeni gondoltam hogy fejlődtem vissza ezért először megpróbáltam 50el és teljesen ledöbbentem amikor alig birtam kinyomni...mielőtt abbahagytam viszont már 60al szériáztam

2012. szept. 7. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
ja, és ami még rosszabb, hogy edzek fél évet, de 3 hét kihagyás után úgy nézek ki mint mielőtt elkezdtem edzeni.
2012. szept. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fél év edzés után 3 hét kihagyástól úgy nézel ki mint előtte? Akkor ott a 3 hétben nagyon leszarhattad az étrendet, gondolom nem sok fehérjét vihettél be.
2012. szept. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5 év kihagyással 80 kilóról kezdtem.
2012. szept. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez genetikánként változó, hogy ki mennyire esik vissza és nem mindegy, hogy honnan. De gyorsan visszajön a forma utána, ha megy az edzés + jó étrend is van.
2012. szept. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
második: igen, elvégre rendesen kajálni, ami azt is jelenti, hogy mindig előre megtervezni mit eszik az ember, és hónapokig, profiknál évekig csak csirke rizs, csirke rizs, csirke rizs... egy idő után már undorodok tőle. lelkileg nem bírom a monotonitást. ezért azt csinálom már két éve, hogy szept-okt-nov-dec. kihagyom, eszek mindent ami jólesik, persze nem mekire meg chipsre kell gondolni, csak rendes változatos főtt/sült ételre. aztán tavasztól nyár végéig edzek és kajálok "rendesen"
2012. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!