Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak sulyzos edzessel, es...

Csak sulyzos edzessel, es dietaval eltunik a narancsbor? Vagy mindenkeppen kell kardio is?

Figyelt kérdés
Januar ota folyamatosan kondizok,koredzest csinalok,kozepes nehezsegu sulyokkal,de a fenekem meg mindig narancsboros. Kardiot azert mellozom,mert amikor csinalom,kisebb lesz a fenekem,aminek a baratom nem orul.. de mindenkepp valasztani kell,hogy vagy nagy kerek es narancsboros,vagy kicsi laposkas de hipli mentes? L / 19 kerlek segitsetek!!

2013. máj. 15. 10:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*hupli azaz narancsbor mentes
2013. máj. 15. 10:36
 2/11 anonim ***** válasza:
A zsírleadáshoz kalória deficit kell. Ezt elérheted kardio nélkül is ha jó a diétád. Méretcsökkenés nélkül nem tudsz zsírt leadni, hiszen kalória mínuszban nem tudsz izmot növelni, ami kompenzálná ezt.
2013. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Es az mit takar?
2013. máj. 15. 10:47
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az a megoldás, hogy nagyobb súlyos (amivel kb 12 ismétlés megy) edzéssel és moderált tömegnövelő étrenddel még növeled az izmokat, majd szálkásító diétával és aerob edzéssel (súlyzós is kell továbbra is) leadod a zsír nagy részét. Így nem fog elfogyni a feneked hiszen előtte tömegnöveléskor már tettél rá elég izmot.

Tömegnöveléskor napi 2g x testtömegkg fehérje kell és lányoknak 3-4g x ttkg szénhidrát. De ekkor is kerüld a cukros, fehér lisztes kajákat.

2013. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 valaszado_lany válasza:
0%

1.Nincs ertelme nagysulyokkal dolgoznod. Azokkal a fiuk dolgoznak h nojjon az izomzatuk. A lanyok kisebb sulyokkal dolgoznak altalaban es tobb ismetlest csinalnak ezert h erositsek az izomzatukat de ne noveljek. Szerintem szep akarsz lenni nem nagy.

2. A sport mellet muszaly egy egeszseges dietad legyen, amibol ne hianyozon a hus de ki kene azarni az egeszsegtelen eteleket.

3. A kardioval nem lesz kisebb a feneked amig narancsboros. Te amit most csinalsz az a kovetkezo, noveled az izomzatod a narancsbor alatt, tehat az igy soha nem fog eltuni. A kardio muszaly, amig nem adod le a narancsbort. Az miutan leadtad maradnifog az izom. A legjobb ha egy napot kardiozol egy napot pedig sulyozol.

Nem kell valaszal, egyszeruen le kell add kardioval a zsir reteget es visszaepited sulyozassal az izomzatod h legyen szep feneked:)

2013. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyanazt írtad le csak fordítva. Előbb kell izmot növelni, majd leadni a zsírt róla ahogy írtam. Ja és csak nagy súllyal tudsz izmot, növelni, a lányok is. Túl nagy nem lehet egy lány kox nélkül, ettől ne tartson senki.
2013. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lányoknak is muszáJ a nagy súly használata (nagy = amivel pont megy a 8-12-15 ismétlés, az, hogy ez kg-ban mennyi, az mindegy), mert az izom csak ettől nő, és mivel a lányok jóval nehezebben izmosodnak, még a nagy súlyoktól is csak lassan megy, hát még a kicsiktől milyen lassan (azaz inkább sehogy) menne...
2013. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

19 évesen narancsbőr? bizony fogyni kell, a súlyzózás nem tünteti el..

ha a barátod sérelmezi, el kell hajtani..keress egy másik imádót, aki így szeret.

2013. máj. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy ne eddz nagy súlyokkal. Én is akkor kezdtem kb, mint te, a max súlyokkal dolgozom amit bírok, és 1kg izmot szedtem fel azóta. Nem leszel nagydarab állat ettől. Kerüld a cukros kajákat, igyál nagyon sok vizet, és eddz súlyokkal popsira nyugodtan, ettől csak kerekedni fog, feszesedni, nem kisebb lesz! Vicc mikor más lányok 1-2 kilós súlyokkal kalimpálnak, nehogy izmosak legyenek... bár így működne.
2013. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

4x25 guggolást szoktam csinálni 5-5 kg plusz a rúd!növeljem a súlyt akkorára, hogy max 4x15 menjen?

nem szeretnék új barátot keresni, hanem inkább egy olyan megoldást, ami mindkettőnknek megfelel, hogy kerekebb és narancsbőrös.És nem csak azért szeretném, hogy nagyobbacska maradjon, hogy ő örüljön, nekem is az tetszik jobban. és nem úgy narancsbőrös, hogy fujj le kell szólni, de vannak rajta huplik.. de nekem az se legyen! egyébként általában 56-58kg között vagyok (165cm), de jobban szeretem, amikor sikerül 53kg-ra lefogyni..de azt nem tudom megtartani sokáig sajnos, csak ha nagyon sokszor nagyon keveset eszek! valami tippek esetleg erre is?hogy hogyan lehet kibírni? nektek mi vált be? ja és persze egészségesen és napszakhoz illően táplálkozom! semmi csoki, chips, cukros üdítő, mielőtt valaki ezt kezdené el!:D

2013. máj. 21. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!