Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ninutsuról vélemények? Részlet...

Ninutsuról vélemények? Részleteket lent elolvasni!

Figyelt kérdés
Láttam ninjutsuról videókat képeket. A vélemények sokhelyen megoszlanak vele kapcsolatban. Azt hallottam, hogy önvédelemre nem túl hatékony. Ebből mennyi igaz? Támadásra jó? vagy ha se támadni se védeni nem jó, látványvilágot nézve érdemes lenne kipróbálni? Vagy szimplán "egy kis soprt"-nak jó ahhoz, hogy fitt legyek?

2015. jún. 7. 21:47
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/103 anonim ***** válasza:
2015. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/103 anonim ***** válasza:

Na, már én is linkelek a témához kapcsolódóan ninjutsus dolgot :)


https://www.youtube.com/watch?v=8--QVBfkY-s

2015. jún. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/103 anonim ***** válasza:

Hogy valaki a kérdésre is válaszoljon még azon az egy két emberen kívül.

Nekem tetszik ugyan még nem próbáltam ki de mindenképp kifogom leginkább az tetszik benne hogy változatos általában én elég hamar megunom a dolgokat ha azok kezdenek monotonná válni de a ninjutsu mivel fegyverhasználatot pusztakezes harcot és még egyéb fortélyokat is tanít ezért nekem elég érdekesnek hangzik. Jelenleg küzdősportot/harcművészetet keresek és számos sportnak utána olvastam videókat néztem és nekem ez keltette fel a legjobban az érdeklődésemet. Én amúgy se arra keresek egy sportot hogy majd jól eltudjak verni valakit mert ez egy elég primitív hozzáállás inkább arra megyek hogy az érdekes legyen és szerintem e téren simán veri a küzdősportok nagyját :) Ha meg önvédelmet akarok tanulni akkor inkább elkezdek krav magázni :)

2016. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!