Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítő kollégák! Ti, hogy...

Testépítő kollégák! Ti, hogy birkóztok meg a tudattal, hogy rendkívül nagy mértékben hozzájárulunk a globális klímakatasztrófához?

Figyelt kérdés

Az ipari mértékű hús előállítás rendkívül sok ivóvíz elhasználásával jár, a tengereket túlhalásszák.


A teremben egész nyáron maxon megy a klíma, tolja a 20 fokot.


Edzeni kocsival járunk, oda vissza ülünk a dugóban, pöfög a korom. Még ha elektromos autója is van az embernek, abba is meg kell termelni az áramot, jó eséllyel az is foszilis szóval ugyan ott vagyunk.


Táplálék kiegészítők gyártása, szteroidok, gyógyszeripar ezt nem is részletezném.



Estig tudnám még sorolni. Annyira elszomorít ez. Ti, hogyan dolgozzátok ezt fel?


Mit ér a zorall megjelenés, az esztétikus testalkat, ha nem lesz kinek mutogatni mert mind meghalunk a klímakatasztrófa következtében???



2019. júl. 24. 07:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, ha valaki nem tud posztapokaliptikus hátteret photoshopolni magának. Ha a fényképész ingyen dolgozna, akkor minden más lenne, de így kénytelenek.
2019. júl. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ha nem lennének testépítők, akkor is elfogyna az ipari mennyiségű hús, s ugyanitt tartanánk.

Az meg elég baj, ha ti edzeni is kocsival jártok. :D

Ne legyetek már ennyire elkényelmesedve.

Távolságtól függően mehetsz gyalog vagy bicajjal is. Ez miért nem opció?

Ja és testépítésnél nem függ rá mindenki a tápkiegekre és társaikra. Anélkül is elérheted a céljaid, persze csak normális kereteken belül. Nem leszel lufi.

De nem hiszem, hogy ez a terület lenne a legkárosabb a földünkre.

Maga a gyógyszeripar tényleg káros, de sokan az életbemaradás reményében nem tehetnek mást.

Te/ti viszont, akik tudnak, már akár ma is változtathattok az általad leírtakon, ahelyett, hogy itt sajnálkoznál. ;)

2019. júl. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Ha téged ez elszomorít, miért teszel te is így?
2019. júl. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak húst eszek, és sok vegán testépítő is létezik.

Nem klímás terembe járok edzeni, nálunk meleg van.

Gyalog járok

Nem használok efféle termékeket.

2019. júl. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Csodállak benneteket.

Én megszoktam egy életszínvonalat, ebből nem engedek. Én sajnos nem vagyok képes ilyen aszkéta módon élni.

2019. júl. 24. 08:35
 6/11 anonim válasza:

Hát ha te nem vagy hajlandó változtatni, úgy, hogy tisztában vagy a problémával, akkor mástól se várd el.

Az általad leírt utolsó mondatban úgy fogalmaztál, hogy nem lesz kinek mutogatni magatokat a klímakatasztrófa következtében, hát drágám, abban az esetben már b*szhatod az életszínvonaladat is.

2019. júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A testépítők tehetnek a klímakatasztrófáról, véletlenül sem az olaj-kartellek, a gyógyszeripar, és gyakorlatilag mindegyik nagyvállalat akik esztelenül dobálják mindenhova a műanyag szemetüket.
2019. júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az embereknek kellene felelősségteljesebben viselkedni. Én pl soha nem dobom el a pet palackot, mindig szelektíven gyűjtöm. Arról nem a műanyagipar tehet, hogy az átlag ember egy tahó p@raszt és eldobja a szemetét.
2019. júl. 24. 09:43
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azok amiket felsoroltál, lópikulák a hatalmas nagy pazarláshoz képest, ami pl az ételiparban vannak.


Nem véletlen hogy (talán?) Angliában be akarják vezetni, hogy a már nem eladható ételt ne kidobják, hanem értelmesen felhasználják, mert jelenleg mindenhol az eladhatatlan áru(értsd: pl. nem veszed meg a banánt mert már van rajta egy kisebb folt, a tökéletes állapotú szalámit ami már eladhatatlan mert papíron lejárt a dátuma, közben bontatlan csomagolásban még hónapokig elvan) megy a kukába a szabály miatt..


Vendéglátóhelyeken meg szintén ez van, én is dolgoztam olyan helyen, hányszor volt hogy az idióta, túlerőltetett szabályok miatt az amúgy tökéletes állapotú alapanyagokat százkilónyival kellett kidobálni, mert papíron már tilos volt felhasználni őket...

Volt hogy 200 kiló csirkét ki kellett dobni, és haza sem vihettünk(max minimális adagot)...

Na abból a 200 kiló csirkéből én el lettem volna "csúnyagonosz testépítőként" úgy 1 évre, ehelyett ment a megsemmisítőbe.

Akkor miről beszélünk?


Jut eszembe, érdemes körbenézni a háztartásokban.Hány kiló kaja jut a szemétbe azért, mert a család 3-szor annyit vett/csinált mint amit el tud fogyasztani?

Ha végig járnád a kukákat, lennének meglepetések, milyen pazarlás megy még Magyarországon is..

2019. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Magyarországon se dobják ki a lejárt ételek nagyrészét a boltokban. Rászoruló emberekhez juttatják el. Úgy tűnik Anglia le van maradva.
2019. júl. 24. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!