Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítő kollégák! Nektek...

Testépítő kollégák! Nektek milyen gyakran jön a barna mackó?

Figyelt kérdés

2019. júl. 25. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szalkásításnál átlag napi 1, tömegelésnél 2.

Habár én közelebb állok az erőemeléshez, nem hiszem hogy ebben (főleg naturálban) sok különbség lenne.

2019. júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Állaga milyen?
2019. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fotó is rakjatok :D
2019. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Így van. Fotó, videó, élménybeszámoló, minden jöhet!
2019. júl. 25. 18:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Az a legjobb, amikor egy nyomásra kijön és már első törlés után látszik, hogy a fenéklyuk körüli rész nem maradt csokis.


Én otthon szeretek a legjobban, csendben, nyugalomban.

Sokszor kiveszi az erőmet is egy-egy nagyobb "menet", olyankor utána le kell feküdnöm kicsit, ezért is szeretek otthon.


Szeretem azt is ha jó sok jön és azért kell kicsit erőlködni nem annyi az egész, hogy leülök és pillanatokat alatt kijön minden, abban nincs sok élvezet, ellenben az előbbivel, amikor kicsit küzdeni kell az eredményért :)


De sajnos olyan is van amikor érzem, hogy tele vagyok és nem jön semmi akárhogy erőlködök, persze ez attól függ mit ettél, illetve mennyi vizet iszol.


Néhányszor közel kerültem már hozzá, hogy elájuljak, mert annyira erőlködtem, de szerencsére még nem került rá sor.


Ha van további kérdés privátba jöhet.

2019. júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az alap kérdésre nem válaszoltam: általában napi 1-2, de ma kétszer ebédeltem így még nyolc óra sincs, de most megyek harmadjára.


Sajnos a nap első trónolása nem itthon történt, de kárpótol, hogy ma azóta már trónoltam egyszer itthon és most futok is, mert már színez a vége :)

2019. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szuper!


Írj majd erről is élménybeszámolót!

2019. júl. 25. 19:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Végeztem is!


Ez kicsit pépesebb lett, nem az a keményebb, hurkás állagú, biztosan azért, mert ma sok hülyeséget össze ettem.


Kicsit ki is merültem tőle, ha ezt megírtam ledőlök szerintem egy órára.


4-szer kellett tépnem a wc papírból mire kitöröltem és tényleg elég pépes volt, wc kefét le is kellett tisztítanom a wc csészét.

2019. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*wc kefével le is kellett...
2019. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
💩💩💩
2019. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!