Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik a csirkét ajánlgatják...

Akik a csirkét ajánlgatják ettek valaha minőségi húst? Mondjuk marhát vagy halat?

Figyelt kérdés

2019. júl. 26. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Lazacot szoktam is enni (a ritka halak egyike, amit szeretek)

A marha annyira nem jön be. Akkor már inkább sertés vagy valami vadhús.

2019. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rendszeresen eszem marhat is, tobbnyire hatszint. Nyilvan mas, de hogy konkretan barmiben jobb lenne az izen kivul, nem vettem eszre.

A halat nem szeretem, nem mellesleg pofatlan osszeget elkernek erte. Van az a szint, amire azt mondja az ember hogy mashol is elfer az a penz, na a normalis hal 8-9 eft-os kilonkenti ara pont ilyen.

De itt is megkerdezem: mitol jobb a marha barmelyik feher husnal, akar testepites szempontjabol, akar barmilyen mas szempontbol? Vagy mik ezek a szempontok? Komolyan erdekel, mert en nem vettem eszre semmi differenciat.

2019. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
valószìnűleg,de még mindig nem Skandináviában élünk hogy azt ehessen az átlag ember reggelire is
2019. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki marhát vagy halat ajánlgat evett már minőségi csirkét? :)
2019. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem azért ajánlják a csirkért mert még nem ettek mást.
2019. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Marhát utálom, halak közül csak a tonhalat és a lazacot eszem meg. De azok elég drágák a csirkéhez képest, főleg a lazac. Nyilván nem azért eszünk csirkét mert az a legfäszább (bár én ezt szeretem a legjobban), hanem mer arra futja az átlagnak.


A kérdés kb olyan kaliberű, mintha kiírtad volna az autók/motorok kategóriába, hogy "Akik a 10 éves cliót ajánlgatják, ültek valaha kényelmes autóban? Mondjuk S merciben vagy a8-as audiban?

2019. júl. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha havi szinten nezed, es napi 1 kg hussal szamolsz, azert nincs akkora kulonbseg a marha meg a csirke araban. Kb. 30 eft. Halnal van, az mar tobb mint 200 eft (7500-8000ft/kg aron szamolva). A 30 eft-ot azert ki lehet gazdalkodni, viszont 200 eft-ot mar nem, sokan nem is keresnek annyit. Meg az is meggondolja hova tesz 200 eft-ot akinek 7 szamjegyu a fix havi netto bevetele, azaz boven megengedhetne maganak.
2019. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Jó a kérdés! Mindenki azt eszik, amit akar, de az bosszant, hogy néha úgy érzem, mintha nem is tartanák normálisnak, aki nem csirkét eszik. Bevallom, én egyáltalán nem eszek csirkét, de ennek megvan az oka. Tanyán nőttem fel, ahol IGAZI csirkét ettem, szinte naponta. Sárga lábú, piros taréjú, csirke ízű csirkét! És nem halízűt!Rosszul vagyok tőle, ha meglátom a kék lábú, halízű valamit, ami emlékeztet a csirkére. No de az Íze? Hallottam olyant, hogy a városi gyerek megkérdezte, hogy mitől olyan ronda sárga a csirke lába, amikor látott egy igazi csirkét. Hasonlítsa össze valaki az izét - meg magát az állagát is a tényáron - aztán mondjon véleményt! Egyébként eszem halat is, marhát is és főleg sertést - de nem próbálják már velem "megetetni", hogy ez a mai csirke az igazi egészséget falat!
2019. aug. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 télapóápolólapát válasza:
52%
Két éve vegetáriánus atléta vagyok többnyire magvakat és gyümölcseket eszek a vérem is jó, köszönöm meg vagyok a "minőségi hús"-nélkül is :D
2019. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!