Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen forma jónak számít?

Egy ilyen forma jónak számít?

Figyelt kérdés
[link]
2019. júl. 30. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Én visszakérdeznék: milyen célra? :)
2019. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Feszíteni a soundon, muscle beachen. Összeszedni a nődet és jól levarrni, ilyesmi célokra.
2019. júl. 30. 15:58
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Heteró férfi emberként tudok csak nyilatkozni sajnos, de az a véleményem, hogy rohadt jó forma, arányos, szépek az izomformái is, nem mindenkinek van ilyen jó alkata...meg a tömeg, testzsír is eléggé menő, esztétikus. Egész biztosan jó csajozásra, feszengésre...

Régebben olvastam egy cikket, ami szerint nőknek a legfontosabb a váll-derék arány a férfi testben, keress rá, ha érdekel :)

2019. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Naturálba kib*szott jó lenne, koxosként meg gyenge nagyon, már pedig ő egyértelműen koxol.
2019. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Tökéletes, bár a farmergatyó lehetne rövidebb.
2019. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Testépítő versenyre nyilván kevés, hétköznapokra csajozni és jól kinézni a strandon tökéletes.
2019. júl. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én az ilyen fiukat szo-pnám büfögésig
2019. júl. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is
2019. júl. 31. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!