Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt olyan aki kifejezetten...

Van itt olyan aki kifejezetten azért maradt naturál, mert a naturál fizikum jobban tetszik neki?

Figyelt kérdés
2019. aug. 1. 20:39
 1/9 Goosebump ***** válasza:
76%
Jelen.
2019. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lazy Lover ***** válasza:
100%
engem csak az anyagi vonzata tart vissza
2019. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mar a gemetikai max se az a test ami szamomra idealis, de persze az anyagiak illetve az egeszseg ami a legfontosabb tenyezo, (lehet natural format is elerni koxal ha a semmirol indulsz es nem tolod tul)
2019. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy a kokszolni akkor éri meg ha versenyez az ember vagy legalább normálisan csinálja. És egy kokszos versenyforma már egyeltalán nem tetszik, se nekem se a legtöbb embernek. Ezért marad a naturál max. Nekem az az ideális. (Bár megjegyzem még egyeltalán nem vagyok ott)
2019. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszek magamnak. Viszont ha esszel csinaltam volna most akar tetszhetnek is magamnak. De jo uton haladok. Meglatjuk a vak is azt mondta.:)
2019. aug. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nem azert edzek mert jol akarok kinezni, szeretem,

azert kezdtem mert jol akartam kinezni de ahhoz nagyon hulyenek kell lenni h csak azert lejárj 3 évig edzeni h legyen alakod, szval itt jon be a kulonbozo dolgok sokasaga

2019. aug. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a koxos forma alatt az atlag ember automatikusan eltorzult formakra gondol, de lehet ugy is hasznalni, hogy az emberi test szepseget méginkább ki tudjuk emelmi.
2019. aug. 2. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem férfiban és nőben is a rendszeres és nem tinglitangli edzésekkel elérhető kidolgozott, de valamivel atlétikusabb forma a legvonzóbb, bár a nem naturálos testépítők között is irigylem a nem szélsőséges esztétikumot. Plusz nekünk a súlyzós edzés, maga a sportolás az egészségre törekvésből következik, naturálban csináljuk.
2019. aug. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem csak az eltorzult fizikumra gondoltam, az ilyen instahuszárokra is akiknek a tömegük mondjuk jó genetikával hozható lenne cucc nélkül, viszont mellé romszálkásak. Igazából ennek sincs sok értelme. Meg eleve miért jó nagynak lenni? Ez mire jó egyáltalán? :D
2019. aug. 2. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!