Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A konditeremben nem lehet...

A konditeremben nem lehet futni körbe?

Figyelt kérdés

Utalom a gépeket. Kint meg meleg van.


Gondoltam futok a teremben erre szólt a recepcios ha futni szeretnék Ott a futopad?


Mi ezzel a gond?


2019. aug. 13. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet futni. AZért van a futúgép. Ha futni akarsz akkor fuss a szabadban. Oka egyszerű, hogy miért nem lehet.

1. körbe futásoddal zavarod a többieket, mert senki nem fog azért félre állni, hogy te futkározzál

2. balesetveszélyes. Mi van ha valaki nem figyel vagy te nem figyelsz, és beléd mennek, belefutsz valakibe. Nála éppen súly van??


Szóval teljesen jogos, hogy nem engedték, hogy ott futkározzál, főleg, hogy vannak futópadok.

2019. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Konditerem szabályzatban Sehol nem lattam erre vonatkozo pontot...
2019. aug. 13. 09:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én mindig a lábtoló és a fekpaddal a hátamon futkározok körbe a teremben.érdekes nekem soha nem szólnak
2019. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Napi troll kérdés...
2019. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 takarodj!
2019. aug. 13. 13:00
 6/7 anonim válasza:
100%
Balesetveszélyes, a konditermeket nem úgy tervezték, hogy körbe futkoss. Én is utálok futópadon futni. De ne legyél már olyan p.nci, hogy kint a melegben nem bírsz futni. Ha máshogy nem, kelj fel hajnalban, amikor még hideg van. Vagy keress fedett futópályát, akadnak ilyenek is.
2019. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

"#4 takarodj!"


Látom betaláltam :D Tudtam, hogy troll vagy:)

2019. aug. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!