Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok ajánlani Budapesten az...

Tudtok ajánlani Budapesten az Oktogon közelében edzőtermet?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni edzeni, olyan heti 2-szer, és futni heti 2-3 alkalommal. Kezdő vagyok, nagyon kezdő és még ducis is. A futás már megy egy ideje, de szeretném valami edzéssel is párosítani.

Olyat termet keresnék, ahol nem ítélik el az embert mert nincs kockás hasa, illetve ahol normális edzőt is lehet találni, mert szerintem egyedül béna lennék.


Köszi a válaszokat :)

Jahhh, 25 éves srác vagyok.



2019. aug. 29. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz lesz előítélet mentes helyet találni. Én a helyedben nonstop nyitvatartású helyet keresnék és hajnal 2-3 körül mennék edzeni amíg nincs értékelhető forma. Így talán elkerülhetőek a konfliktusok.
2019. aug. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na van is egy.

Nr1 Fitness Oktogon


Ez nyitva éjjel is.

2019. aug. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Komolyan sok lesz a negatív kritika? De személy edző nem lesz ott hajnali 2-3 körül :(
2019. aug. 29. 09:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Van az a pénz...
2019. aug. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is 0-24hba menjel jo par hónapig, foleg ha az onbizalmad alacsony...
2019. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

+ Westfit, Bliss&Body, Tempelfit, ami Oktogon közeli, kicsit arrébb meg van a Brill Fitness.


Egyébként ez egy baromság és ugyanúgy előítéleteskedés, hogy kiröhögnek meg ítélkezni fognak :D

2019. aug. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert te #6 te voltál valaha duci, kezdő? Nem ugye?

Akkor honnan is tudnád? Bizony kőkemény előítéletek vannak velünk szemben. Folyamatos beszólások, megaláztatás...

2019. aug. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg egy pár hónapig eddzél otthon a futás mellett, hogy kicsit erősödjél,fogyjál, rengetek videót találhatsz a neten fogyásra, erősödésre. Így ha pl adnak egy súlyzót a kezedbe, vagy azt mondják guggolj 20-at, nem leszel annyira " kezdő ". Étkezésedre figyelj, diétázz.
2019. aug. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!