Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Normális edző az ilyen?

Normális edző az ilyen?

Figyelt kérdés

Csaj tanítványának éppen lehúzást oktatott. Szerencsétlen csaj könyöke majdnem kifordult annyira lehúzatta vele a rudat.


Na odamentem és elmagyaráztam, hogyan kell szabályosan, sérülésmentesen végrehajtani.


Az edző rámnézett és el kezdett magyarázni, hogy mit képzelek, éppen edzést tart, menjek a dolgomra.


Engem sem kell félteni, természetesen nem hagytam annyiba és vitáztunk egy sort, végül ott hagytam egy jót röhögtem rajta, mondtam az OKJ-s papírt nem a piacon kellett volna venned.


Erre tiszta dühödt lett csapkodott stb. Távolról hallottam, a csaj mondta inkább folytassuk majd máskor és eliszkolt a teremből.


KÉRDÉM ÉN??? Minek kell mindenkinek edzőnek lennie, és minek kell mindenkinek ezeket az ócska papírokat osztogatni az iskoláknak? Vannak szép hiányszakmák, miért nem azokat végzik? Én mindent tudok kb. az edzésről, évtizedeket a hátam mögött, mégsem ez a munkám...


2019. aug. 29. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon sok ilyen edzo van. En is lattam olyat a napokban, hogy csajszi beallt a schmidt gepre guggolni, 15cm mozgastartomanyban, 3-4 ismetlesekkel szemelyi edzo utasitasara. Pont mellettuk guggoltam, arrol beszeltek hogy egy masok milyen megveto szemmel nezi oket. Erre az volt a reakcioja a "guggolo" csajszinak, hogy kapjak be, csinaljak utanam, es teljes meggyozodessel hogy o no letere 100 kiloval guggol ezert irigyek ra, atment fellepore lepkedni 2*15kg kezi sullyal. Azt is ugy, hogy majd ossze rogyott, es minden fellepest 3 kulon mozdulatsorra bontott (felrugja magat, elore dol, felegyenesedik).

A guggoloallvanynal meg a ruddal nem tudna 5* leguggolni normalisan. Ez az edzo hibaja, de az arrogans, nagykepu stilusat raakasztja az ugyfeleire is, ugyan ugy nez ki az osszes mint amikor elkezdtek, annyi valtozik hogy egyre nagyobb pofaval jarnak a teremben az edzovel az elen.

2019. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lattam olyat is hogy az elobb emlitett edzonek a sajat kollegaja mondta hogy nem biztos h ezeket a 3-4 ismetleses nagy sulyos szabalytalan ismetleseket eroltetni kene 50-60 kilos noknek, az is csapkodott meg legyeskedett hogy ne mondja meg neki mas hogy oktassa az ugyfeleket. Mar nagyon varom mikor serul meg valaki a kezei alatt.
2019. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Jol teszed, en konfliktuskerulo vagyok igy nem allok le vele vitatkozni. Aki alapbol ilyen hulye, ugy is elhiteti magaval hogy o mindent jol csinal.
2019. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%

Normális igen. Ellenben veled. Neki van papírja róla, hidd el jobban tudja mint te. Te ki vagy? Neked semmid nincs leszámítva a nagy arcodat.


Tudod ám kit oktass te ki...

2019. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#5


Ez igen ostoba trollkodás volt.

2019. aug. 29. 13:24
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére jövő héten már kezdődik az iskola...
2019. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, végre újra értelmes lesz ez a kategória...
2019. aug. 29. 14:01
 8/14 anonim válasza:
100%
Jól tetted hogy szóltál, utána mg csodálkozik ha lesérül a vendege. Az én edzőm mondta, hogy anno amikor a suliba járt, a fél csoportnak SEMMILYEN sportmúltja nem volt :o Csak úgy gondolták, hogy ők akkor ezt most kitanulják, mert divatszakma. Ő meg csak lesett a 15 év harcművészettel maga mögött. Eleve hogy lesz így hiteles valaki? Vagy ha az edző nem tud egy szabályos kitörést megcsinálni, azt mégis hogy a búbánatba tanítja meg másnak?
2019. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
mar bocs, de mi a toszt utod bele az orrod mas dolgaba? ha hozzam is olyan kioktatoan jottel volna oda es ilyen stilusba en ugy elkuldtelek volna anyadba, h meg a fuleid is behuzod. nem is ertem mit hiszel magadrol. az egy dolog, h szerinted szabalyos-e vagy nem. ha meg valoban szabalytalanul csinaljak es veszelyesen is, akkor is lehet NORMALISAN is kozolni az edzovel, h mi nem oke szerinted. tudod, ha rogton odajossz nagy dirrel durral akkor egybol mindenkinek leesik, h csak valami kotekedos hulyegyerek vagy es senki se fog adni a szavadra, ergo semmi ertelme nem volt annak amit tettel. igy csak veszekedest szitottal, a csaj meg inkabb elment.okos vagy ocsem.
2019. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%

Jól tetted!


Annyit csak, hogy legközelebb ha ilyet látsz akkor miután lealázod az "edzőt" én javasolom, hogy annak akit edzett épp ajánld fel, hogy leszel te az edzője a jövőben.

2019. aug. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!