Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Normális edző az ilyen?

Normális edző az ilyen?

Figyelt kérdés

Csaj tanítványának éppen lehúzást oktatott. Szerencsétlen csaj könyöke majdnem kifordult annyira lehúzatta vele a rudat.


Na odamentem és elmagyaráztam, hogyan kell szabályosan, sérülésmentesen végrehajtani.


Az edző rámnézett és el kezdett magyarázni, hogy mit képzelek, éppen edzést tart, menjek a dolgomra.


Engem sem kell félteni, természetesen nem hagytam annyiba és vitáztunk egy sort, végül ott hagytam egy jót röhögtem rajta, mondtam az OKJ-s papírt nem a piacon kellett volna venned.


Erre tiszta dühödt lett csapkodott stb. Távolról hallottam, a csaj mondta inkább folytassuk majd máskor és eliszkolt a teremből.


KÉRDÉM ÉN??? Minek kell mindenkinek edzőnek lennie, és minek kell mindenkinek ezeket az ócska papírokat osztogatni az iskoláknak? Vannak szép hiányszakmák, miért nem azokat végzik? Én mindent tudok kb. az edzésről, évtizedeket a hátam mögött, mégsem ez a munkám...


2019. aug. 29. 11:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Azt csinalok mit akarok a teremben. Fizettem a belepoert.


Ha ugy gondolom arcoskodok az edzonek, mert egy kupac szr mit tesz, akkor megteszem pajtikám.

2019. aug. 29. 16:32
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
Mert 1 f...sz vagy
2019. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Milyen alapon beszélsz igy Ennyire kemény vagy?
2019. aug. 29. 17:26
 14/14 anonim ***** válasza:
24%
Teljesen igazad van kérdező. Ugyanezt tenném, csak az a baj, hogy én "még nem nézek ki hitelesnek". Ahova járok terembe, van egy arrognás edző, kb. elbújhat a többi mögött, "oktat" két szerencsétlen 10-12 évest, állandóan ugat nekik, de egy gyakorlatot sem csinálnak értelmesen. Felrángattatja velük a súlyt bicepszezésnél, aztán ha fent van a súly, le van szarva, hajszál választja el a mozdulatsort attól, hogy ne erőből dobják a padlóra azt a szerencsétlen súlyzót.
2019. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!