Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit kezdjek ezzel a kaloria...

Anonimuus8 kérdése:

Mit kezdjek ezzel a kaloria defivel?

Figyelt kérdés

Szisztok! Egy eve edzek kb 23 eves vagyok 180 magas 75kg

Lenne egy kerdesem amit valaszinuleg mindenki tud de en sajnos nem vagyok ezzel tisztaban de tanulok folyamatossan.Hasznalok egy adott appot amivel szamolok a makroimat ,kaloriam stb

Most nincs elottem az app ezert random kerek szamokat irok hogy konnyebb legyen szamolni

Tegyuk fel egy nap be kell vinnem 3000 kaloriat. 300g ch 150g feherje es pl 80g zsir

Na most ezeket befiszem de mondjuk olyan munkam van hogy egy nap lesetalok atlagossan 10-14 km kozott(ezek tenyleges adatok tenyleg igy van) ezutan mondjuk tegyuk fel ezzel el egetek 600 kaloriat na es ez a kerdesem hogyha igy kerulok a nap folyaman 600 kalora defibe akkor honnan tudjam hogy az alap makroimbol mennyit vigyek be pluszba?


2019. szept. 3. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Elméletileg ha rendszeresen csinálod ugyan azt a terhelést, pl a 10km séta, akkor a szervezeted alkalmazkodik hozzá, és nagyon hamar már nem fog olyan mennyiségű energiát igényelni, mint amúgy azt tenné. Hogy ez hogy lehetséges, az egy jó kérdés.
2019. szept. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerű, a fejlődés szerint kell változtatni a kcalt.
2019. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!