Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szobafestő, belsőépítész,...

Szobafestő, belsőépítész, lakberendező testépítők! Szakmai szemmel nézitek a falakat, mennyezetet ha lementek edzeni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 3. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Én a csajokat nézem
2019. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez jó...XD

Ha a jövőben látok valakit a teremben aki két felhúzás között áthúzza egy sor szériaglettel a mennyezezet,akkor tudni fogom hogy ezt a kérdést te tetted fel.

2019. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván. Én asztalos vagyok, minden bútort, mindent ami fából van, szakmai szemmel nézek, miért lenne máskép a festőknél.
2019. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem vagyok testepito de ha bemegyek valahova akkor szakmai szemmel latom a falakat es megakad a szemem ha repedt a fal pl.

Gondolom az asztalos is megnezi a butorokat es latja ha log az ajto vagy a burkolo is nezi a metlakit es megakad a szeme a ferde lapon.

2019. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!