Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ma már csak akkor vesznek...

Ma már csak akkor vesznek hitelesnek egy személyi edzőt, ha versenyszerű testépítő testalkattal rendelkezik?

Figyelt kérdés

Ugye a személyi edzés elé sokrétű dolog,ami a "leakarok adni pár kilót,terhességből lefogyni vágyó háztartásbelitől a profi testépítésig terjed"


Na már most,egy személyi edzőtől szerintetek mennyire elvárás ma,hogy úgy is nézzen ki,mint akik versenyekre járjanak?

Nem elég,ha valaki csak hobbi szintű testépítő szintem marad,mint edző?


2019. szept. 13. 01:39
 1/6 anonim válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy eszembe nem jutna ilyen kigyúrt izomagyú, kétajtós szekrényhez menni edzeni. Aki agyon van szolizva, és kopasz és minden. Az edzőm egy huszonéves srác, nálam kicsit alacsonyabb, diszkrét de formás izomzattal rendelkezik. Nem csak motival de hasonlít is egy emberre. Ez a nem mindegy.

20/F

2019. szept. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1# Mért?


Nem értem az elítélés okát.

2019. szept. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy tudsz számot adni a tudasodrol? Hogy tudsz utána nézni egy személyi edzonek arról hogy mennyire eredményes?


Nyilván ami legszembetűnőbb az a saját fizikuma. És ezzel itt le is van zárva általában. Másik opció ami mentén választanak edzőt az emberek az hogy ki szimpatikus kiről mit hallanak, előítélet. Pl.: Nagydarab kopasz agyonszolizothoz fix hogy nem megyek.


Ha versenyző vagy akkor a legjobb referencia (talán) a versenyzői az edzőnek. De az sem feltétlenül mérvadó hiszen nem mindegy mi az "alapanyag".


Ha nem vagy versenyző akkor még végképp nem mérvadó az hogy milyen versenyzői vannak. Mert teljesen más egy versenyfelkeszules és az hogy szeretnék leadni pár kilót. Más a motiváció és más mértékben.


Összegzesben nehéz saját magadnak megfelelő személyi edzőt találni,főleg ha nem vagy jártas a témában. Nem csak azok tudnak érvényesülni akik versenyzoi testalkattal nézz ki de igenis számít.

2019. szept. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mai világban hobbi testépőként nem mennék személyi edzőhöz.A neten minden fent van...

Szerintem pedig hobbi testépítő ne akarjon személyi edző lenni max hobbiból mert nem fog keresni semmit.

100% elvárás a versenyzői múlt.

Ezért indul boldog boldogtalan mens fizikben meg bikiniben és egy szezon után már kintvannak a konzultáció árai...szánalmas.

2019. szept. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1-es: a személyi edzőm egy kigyúrt izomagyú kétajtós szekrény, aki kopasz. ránézésre.

amúgy egyáltalán nem izomagy, az egyik legjobb arc, akit ismerek és keni-vágja a szakmáját, de a környező területeket is, ennek tetejébe szerény és csendes. úgy érzem megfogtam vele az Isten lábát, mert pontosan azt kapom, amire szükségem van, öles léptekkel haladok a célom felé. és ez tényleg nem mindegy.

2019. szept. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Attól is függ, hogy ki mit szeretne elérni. A szülés után kicsit fogyni akaró nő nem testépítésre szakosodott edzőt fog keresni, aki viszont hegyomlás akar lenni, annak jóhogy imponáló lesz a kigyúrt edző, mert rajta is látszik, hogy érti, amit csinál. Az edző a sajat maga cégére is valamilyen szinten.

Én pl állóképességet akartam javítani magamon, az én edzőm mögött komoly harcművész múlt áll, a csaj vékony, de erős és ruganyos, nekem ahhoz a mozgásformához, amit mi csinálunk, ő hiteles.

Természetesen ez nem jelenti azt, hogy nem érthet az edző más vonalgoz is, de az egyszeri szemlélő könnyen fog az ilyen benyomások alapján dönteni.

2019. szept. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!