Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik előtte semmit nem sportol...

Akik előtte semmit nem sportoltak, ők is érzik, hogy a viselkedésük, a gondolkodásuk, minden férfiasabb lett a testépítéstől?

Figyelt kérdés

1 éve edzek heti 3-szor, az evést is betartva, főleg a Sárga kapszula alapján.


Pl azt vettem észre, hogy beszédesebb lettem, jobban hozzá merek szólni az emberekhez. Tökösebb lettem, magabiztosabb. Jobban kézbe veszem az irányítást az életben, a mozgásom, testbeszédem is férfiasabb lett. Régen visszagondolva elég férfiatlan, töketlen, nyámnyila voltam, olyan, amilyennek most a legtöbb férfit látom (és itt most nem az izmok méretéről beszélek, hanem pl. a viselkedésről). Hosszan írhatnék még erről, de aki érti az remélem ennyi alapján is érti majd.


Gondolom ez valahogy a tesztoszteron termeléssel függ össze, ami a mozgáshiányos életmód + szar evés miatt sosem volt a lehetséges maximumán. Ilyet más is tapasztalt?

25/F


2019. szept. 13. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlókat én is észrevettem magamon, de szerintem ez annak tudható be, hogy sokat dobott az önbizalmamon (gondolom Neked is).

Meg persze eleve a mozgás és egészségesebb kaja is adhat boldogságot és egyfajta tudat alatti magabiztosságot.

2019. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak a testépítés, hanem bármely sport több önbizalmat ad, amiben önmagadhoz képest sikereket érsz el.

Ezáltal a viselkedés is megváltozik, és ez így van jól.

2019. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!