Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hányszor volt eddig balhéd a...

Hányszor volt eddig balhéd a teremben?

Figyelt kérdés
Nekem volt pár de még nem tiltottak ki érte (egyelőre).
2019. szept. 27. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Hogyan? :D Ott a legkedvesebbek az emberek.
2019. szept. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát a 2 dudás közmondás szokott érvényesülni nálam.
2019. szept. 27. 09:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sem. 13 év alatt. Nálam nagyobb dudás nincs. Legalábbis szeritnem. Márpedig egy gepárd nem fog versenyezni agarakkal. Mert méltóságán aluli.
2019. szept. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Nálam nagyobb dudás nincs"


En is ott edzenék maskepp gondolnad

2019. szept. 27. 09:57
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk én vagyok az alfa. Így nem kell balhé mert egy tekintet is elég hogy tudják ki a főnök
2019. szept. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Amíg nem volt saját itthoni edzőtermem addig szinte minden alkalommal volt valami nézeteltérés.

Ezért inkább úgy döntöttem, hogy építek magamnak egy kis termet mielőtt valakinek baja esik...

2019. szept. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó ez az őserdő felfogás, az az igaz alfa aki hangosabban tud strandpapucsban ordibálni.
2019. szept. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lemegyek egy új terembe, a legnagyobb 10 embert + két teremfelügyelőt/edzőt egyből péppé verem egy olimpiai rúddal. Onnantól mindig nyugi van
2019. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyszer volt csak,egy idegbeteg kopasz bokszoló odajött fenyegetőzni,mert edzeni akartam egy gépen,amit a féltett barátnője zokon vett,hiszen ő simán három gépen edz egyszerre,mert neki lehet,egyedül ő bérli a termet...odamentem az egyik géphez,amit használni szerettem volna,a csaj kérdezte meg előre,hogy "most akkor te ezen vagy?" Mondom "akkor igen,szeretnék..." Erre egy hangos káromkodást kaptam tőle,ezt meghallva a hősszerelmes lovagja odapattant hozzám,meg se kérdezte mi történt,csak kiabált,hogy miért nem férek el,meg rám mozdult(nem ütött meg)

Többet nem láttam ott őket.

2019. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!