Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Scitec Gold Lurdy edző terembe...

Scitec Gold Lurdy edző teremben személyi edzőt tudnátok ajánlani, kb mennyibe kerül a személyi edzés?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran mell edző most kezdenem el nem jártam sokat terembe az alap elvárás az lenne hogy a helyes mozgást feladatokat megtanítsa.


Alapvetően A milyen PORT egyek igyak, tablettát szedjék be nem nagyon érdekel.



#személyi edző #scitec gold lurdy
2019. szept. 13. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sok jó személyi edző van a Scitecben, például a Tóth Dani. Én nem nála edzettem de nagyon lelkiismeretesnek tűnt a vendégeivel, és nagy tudású ember, mindent tud erről a sportágŕol. De ott van a Robin is, a Bereczki, Veres Márkó, klasszis névsor. Szerintem olyan 4-5 ezer ft/óra náluk. Az én volt edzömet azért nem ajánlom csak mert már rég nem láttam a teremben, talán átment máshova, de ő is fú, nagyon jó volt. Én 4 ezerért voltam nála alkalmanként. Persze ott is van pár "edző", vagy annak csúfolt kókler aki inkább a csajokat hesseli, a vendégeit lesz.rja, de azért a többség jó.
2019. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, köszi, hátha van még egy kérdésre tapasztalatod, mennyire jellemző rájuk (személyi edzőkre), hogy munka előtt pl. reggel 6-7 között lehet velük kezdeni, vagy nem ilyen korán kelők vagy akkor már sokan vannak náluk...?
2019. szept. 13. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!