Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Steve Reeves valoban natural...

Steve Reeves valoban natural volt?

Figyelt kérdés

Hihetlen szamomra, hogy ezt a formajat naturalban elerte


[link]


[link]


Nem is ismerek olyat, akrol 100%-ra tudom, hogy natural, es akar csak meg kozelitene.


Sokan azzal ervelnek, hogy mikor volt aktiv, meg nem voltak szteroidok, de ennek jobban utana olvastam, es akkoriban mar voltak anabolikus szteroidok.



2019. okt. 6. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:

185cm, 98 kiló, nem hihetetlen szárazság

fogjuk rá hogy lehetséges

2019. okt. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól beállított képen a versenyformájáról, baromi jó az alkata és annyira nem száraz se nagy. Nekem pl már most jóval vastagabb combjaim vannak hasonló tzs-vel.

Elérhető de nem könnyen és nem mindenkinek.

2019. okt. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az egesz formarol beszelj. De mutass mar egy kepet magadrol, ha te egyaltalan megkozelited ezt a format:D
2019. okt. 7. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Manapság egy Steve Reeves forma azért nem nagy ügy. Simán hozható 1-2 év edzéssel ha normálisan rendbe van téve minden. Ettől nem kell annyita hanyattesni.
2019. okt. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs 98 kiló ezen a képen. Talán 91-2.. Ha 185 centi. És szerintem hozható ez a forma.
2019. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!