Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Németh István miért utálja...

Németh István miért utálja Kiss Jenőt?

Figyelt kérdés

#thehungarianhammer
2019. okt. 8. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem! mindkettő egy habiszti kamugép. Jenő egy frusztrált öreg ember, István meg egy nagyotmondó, mindent tudó kapitány.
2019. okt. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez forditva van. Es azert, mert tul oszinten ramutatott ezen sportnak arra az oldalara, amirol senki sem beszel: dopping.
2019. okt. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Előtte 2 évvel meg nagyba promotálta a kiegészítőket, meg mindent, amíg kapta a pénzt a szponzoroktól. Már nincs benne ebben a világban, ezért kellett neki egy gyors extra hirnév, így most elmondta, amit amúgy eleve mindnki tud, pár fogyatékon kívül.


Én évekig követtem az ask.fm-jét, kedvencem volt, hogy mindig témája volt, hogy nem férfi aki nem kúr minden nap meg ilyenek, aztán a végén meg arról sírt, amikor szétment a feleségével, hogy fél éve nem volt nemi élete. Na kb ilyen hiteles ember ő //szerintem//

2019. okt. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azért, mert a Tóth Béla azt mondta a Kovács Tamásnak, hogy a Szabó Sándor szerint a Nagy János hüje.
2019. okt. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!