Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha éjszaka nem alszom semmit...

Ha éjszaka nem alszom semmit reggel elmehetek edzeni?

Figyelt kérdés
Tegnap kb. du 4ig aludtam és egyáltalán nem megy most az alvás... Viszont reggel 6kor elszeretnék menni edzeni. Ha végzem olyan fél 8 körül haza jönnék és aludnék. Szerintetek ez kivitelezhető lenne?

2019. okt. 17. 03:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzel magadban erőt és fittséget, akkor nyomjad :) Mindenesetre az alvás nagyon fontos a regenerációban, de sztem ezt tudod. Viszont kialvatlannak lenni úgy hat, mint 2 korsó sör kb, én éjszakai műszakoztam egy időben és volt hogy bírtam utána reggel edzeni, viszont ha nagyon fáradt vagy figyelj oda mentálisan, meg ne ejtsd magadra a súlyokat. Ha az izmaid nem fáradtak és tudod rendesen nyomni akkor rendben lesz az edzés.
2019. okt. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Remélem már keményen edzel tesó 💪💪💪💪
2019. okt. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na megvolt az edzés?
2019. okt. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó lesz, csak figyelj hogy a kialvatlanságtól ne ejtsd a fejedre a súlyzót:)
2019. okt. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hajrá haver, legalább valaki nem nyafog és küldi ezerrel 💪🏻
2019. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen megvolt az a bizonyos edzés. Megint ez a helyzet áll fent, ezért is jutott eszembe a kérdésem 😃 Szóval repeat
2019. dec. 6. 04:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!