Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jól adagolom, keverem a...

Jól adagolom, keverem a kreatint? Így jó?

Figyelt kérdés

5g kreatint (1 adagolókanállal) teszek bele 1-2 dl forró vízbe, hogy jól oldódjon fel. Aztán várok 5 percet kb. Hogy feloldódjon vagy valami, aztán felrázom. Végül öntök hozzá hideg vizet (fél literig, mivel azt mondták h kb fél liter vízzel igyam meg). Na ezzel eddig meg is vagyok viszont most elbizonytalanodtam mivel ha ez kész, én utána teszek bele egy pezsgő tablettét illetve egy kis szörpöt(édesítőszeres), mivel én ízetlenül nem bírom meginni annyira..


Tehát a kérdésem az az h ugye nem fogja befolyásolni a pezsgő tabletta illetve a szörp a kreatin hatékonyságát?



#gyúrás ##kreatin ##tömegelés
2019. okt. 20. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedd így. Sőt, szerintem abból sincs tragédia ha megiszid 1dl vízzel töményen az 5g kreatint, aztán ráiszod a vizet. De javítson ki valaki, ha máshogy lenne, én így csinálom.
2019. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ahh köszi akkor megnyugodtam.. hát ha te így csinálod és beválik, látod a változást akkor biztos jó.. de még kérek válaszokat azért! Köszi!
2019. okt. 20. 13:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Azon gondolkozom épp, hogy végülis így is úgy is bemegy a kreatin a szervezetembe ha beleteszem,nem? Meg gondolom a pezsgő tabletta és a szörp nem nem ütik ki a kreatint?
2019. okt. 20. 13:25
 4/7 anonim válasza:
pezsgőtabi szörp nem okoz gondot neki, még talán arra figyelj oda hogy kreatin után 10 percre kb ha tudsz vigyél be valami ch-s étkezést. Elvileg savasabb dolgok, pl naracslé roncsolhatj(?) a kreatint( bár mindjunk én nem teljesen értem, gyomorsav sokkal savasabb kémhatású). 1g kreatinhez 100ml vizet szoktak mondani, úgyhogy a fél liter teljesen rendben van. Ha van esetleg neked, vagy ismerősödnek ékszermérlege, ajánlom hogy mért le azt az egy kanalat, nekem több terméknél is ( aakg, daa , kazein ) a vártnál mást mutatott a mérleg. konyhamérleg is megteszi, 10 kanállal leméred és számolsz egy átlagot, viszonylag pontosan fogod látni.
2019. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hm értem, köszi! Amúgy napi 5g kreatin az elég? Teszi a dolgát maximálisan? A Shop Builderen olvastam h napi 5g kreatin is maximálisan teszi a dolgát, na de ez igaz is?
2019. okt. 20. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ez nem csoda szer. Meg aztán nem is mindenkinél hatásos, meg izomtömegtől is függ. Meg szinttől is, plm egy kezdő elég gyorsan izmosodik egyébként is, így ha kezdő vagy ne várj sok plusszt. Ilyesmikre kell gondolni kreatin használatnál, hogy pl ha fekvenyomsz x súllyal és 2 hét múlva emelnél mondjuk 5kg ot, akkor 6,5-ot tudsz mondjuk, en igy kepzelem el valahogy...
2019. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég az 5 gramm. Én simán betolom a port az arcomba és ráhúzom a vizet
2019. okt. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!