Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vannak itt személyi edzők?...

Vannak itt személyi edzők? Légyszi adjatok tanácsot fenékedzéssel kapcsolatban

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy negyedik hónapja járok konditerembe, elsősorban a fenekemet szeretném formálni hogy nyárra jól nézzen ki. Viszont azt vettem észre hogy a combom már nagyon durván izmosodott és a fenekemen -bár már látszik változás bőven- nem olyan mértékű mint a combomon. Milyen gyakorlatokat tudnék csinálni ami kifejezetten csak fenékre mennek és a combom már nem erősődik tovább?


(Alapból a probléma az hogy túl vékony vagyok és kb nem volt fenekem, viszont a combom már kezd tényleg túl nagy lenni)

Köszi a válaszokat előre is!

24 N


2019. okt. 22. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
A tanácsom hogy teljesen értelmetlen (és iszonyat felszínes) csak egy izomcsoport edzéséért terembe járni, kb egyenértékű a nyurga középsulis fiúkkal akik csak bicepszezni járnak le. Edzzél rendesen ha rendes eredményeket akarsz, összetett gyakorlatok progresszív túlterheléssel, azt meg nagyon-nagyon kétlem hogy a combod "tényleg" túl nagy.
2019. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Joker2244 ***** válasza:
Miért lett törölve a válaszom? 😮
2019. okt. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. Kosz, el tudom donteni miert jarok terembe . Mint irtam elsosorban a fenekedzesek miatt, a tobbi testreszemmel nincsen problemam . A combomat meg en latom , te nem ,uh kar volt megirnod ezt a hozzszolast
2019. okt. 22. 15:33
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Guggolás, kitores nagy sullyal.
2019. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van lemaradt izomcsoportja, letezik vall, mell, kar, hat, fenek, comb orientalt edzes. Baratnomnek a konvencionalis felhuzastol nol a feneke. Mellette a guggolas alap. Meg amit erdemes lehet egy fenek orientalt edzesbe beiktatni, az a hidalas, merev labu felhuzas, labtolozas szeles labtartassal, felso reszen taposva a tololapot. Heti 2 alkalommmal erdemben terhelni.

Baratnomnek anno egy testepito edzo olyan edzestervet irt, hogy fenekre minden nap 4 sorozat, heti 5*. Nem latazott rajta. Heti egy guggolas es felhuzas 5-5 munkasorozattal fel ev alatt 2 betumeretet nott a feneke. Hagyni kell pihenni is az izmokat.

2019. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen utolso
2019. okt. 22. 15:51
 7/12 A kérdező kommentje:
Mi az a hidalas ?
2019. okt. 22. 15:52
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja mar megtalaltqm,ilyet szoktam csinalni csak en mashogy hivom
2019. okt. 22. 15:53
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Deadliftnél, guggolásnál rendesen szorítsd magad alá a feneked, illetve csinálj csípőemeléseket is súllyal, ott is!
2019. okt. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kitörést próbáld úgy csinálni, hogy nem sétálás közben, hanem beledőlsz és onnan visszanyomod magad álló helyzetbe, csigán olyan szerkezetet teszel rá, amit rátudsz kötni a bokádra és úgy hátra emelgeted a lábad, nyilván ugye ezt oldalanként, vagy ugye guggolás kifele néző lábfejjel, de ebből a combod is fog kapni terhelést
2019. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!