Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lejart a Creatin?

Anonimuus8 kérdése:

Lejart a Creatin?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Ma indultam vissza szabadsagomrol,elotte vettem egy kilos kreatint holnaptol tudjam is szedni

Most vettem eszre hogy az EXP datum 06.2019.......nemtudom vissza vinni mert kb 500

Kmre vagyok mar..de ugye nincs felbontva holnap bontanam ki..szerintetek beszedhetem vagy kuka?


2019. nov. 2. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt egyed meg jo az
2019. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kuka
2019. nov. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

fél perc volt megtalálni a választ

nyugodtan egyed

2019. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyed nyugodtan én régen több éves lejárt monohidrátot szedtem be úgy kellet késsel szétdarabolni és össze dörzsölni annyira összeállt 🤣
2019. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Thus, your creatine monohydrate supplement should last at least 1–2 years beyond its expiration date if it’s stored in cool, dry conditions."


Szóval ha hűvös helyen tároltad, akkora lejárati dátumon túl még jó 1-2 évet. Lejjebb azt is írják a linkelt oldalon, hogy semmi bajod nem lesz tőle, ha esetleg ténylegesen lejárt.

2019. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
# 5 Még tovább is jó csak úgy össze fog ragadni hogy kalapáccsal kell szétverni :D
2019. nov. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!