Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A képek alapján szerintetek...

Csakegy Fiu kérdése:

A képek alapján szerintetek mennyire jó a genetikám testépítéshez?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2019. nov. 12. 06:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez így tökéletes ahogy van.
2019. nov. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Az izomtömeg is, és a testzsírszázalék is. Én, egyiket sem fogom elérni, szerintem.
2019. nov. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Teljesen megfelel, bár a lábból nem láttunk semmit. De az arányok rendben vannak. Még felpakolsz ~8-10kg száraz izmot és megvan a natúr max. forma, kb. 1,5 év.
2019. nov. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Lábról csak ilyen van sajnos

[link]

[link]

2019. nov. 12. 08:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Szurnálak
2019. nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ügyesen beállított képek ezek. Csinálj szemből, hátulró és oldalról úgy, hogy az egész tested látszik.
2019. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Csak támogatni tudom az előző javaslatot. Egészalakos, rendes képek kellenek, tehát csinálj újakat.

Maximum alsónemű legyen rajtad, hiszen ez nem divatbemutató, hanem a tested felmérése...

Írtam pmet amúgy pár tippel,de rendes, nem beállított kép akkor is kell. Jöhet privátban is, ha szégyellős vagy.


Bár itt mind sporttal foglalkozunk valamilyen formában, meg amúgy is anonim, szóval nem nagyon van rá okod...

2019. nov. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, jöhetnek jobb képek. Mennyi idős vagy/mióta edzel? Amit eddig láttunk, az alapján reményteljes formad van.
2019. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem a testsúlyod is érdekelne. Jó szögből vannak a fotók, de összképet nézve még kicsit vékonynak látszol.
2019. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na sikerült új képeket csinálni, remélem ezek megfelelnek.17 éves vagyok,jelenleg pont 70 kiló, és 1 éve és 2 hónapja edzek.

[link]

[link]

[link]

A képek edzés előtt,bedurranás nélkül készültek.

2019. nov. 13. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!