Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Személyi edzőként tényleg...

Személyi edzőként tényleg meglehet keresni 400-500 ezret Budapesten?

Figyelt kérdés
A szakmai részét hagyjuk, az vicc sokaknál.

2019. nov. 17. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen. De ez kba kemeny munka, fôleg ha nem csak dirigàlsz.

A szamla reszt meg hagyjatod de akkor adocsalo vagy....

2019. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Persze. 4-5 ezer egy óra alaphangon... szerinted?
2019. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még Budapesten kívül is, ha rendesen betáblázod magad.
2019. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akihez legeloszor jartam egy honap 50ezer volt. Elso honapban tok jo volt, heti 5×1 ora, utana elkezdte lemondogatni. A harmadik honapban osszesen ha 10 edzest tartott lehet sokat mondok, ugyhogy a negyediknel elkoszontunk egymastol.


Mivel nem csak engem edzett, szamlat meg nem adott, szerintem o boven 500 folott keresett. 😅

2019. nov. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lazán
2019. nov. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Netto 3 eft/fo/alkalommal szamolhatsz. Innentol csak a heti/havi alkalmak szaman mulik. Az 500 netto napi 22 eft. Ha 7-8 emberrel foglalkozik egy munkanap, megvan. De vannak akiknek a netto 4-5 eft is megvan orankent, ok napi 5-6 fovel is megkeresik ugyan ezt.
2019. nov. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nem látom, hogy egy átlag edzőnek ennyi kliense lenne.
2019. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Simán csak elég buta embert kell találni, akik azt hiszik hogy ha az edző mondja nekik, hogy pl. 4*8 sorozatot nyomjál itt, akkor attól fejlődnek, ha maguktól nyomják ugyan olyan szabályossággal akkor viszont nem... Na meg nem is beszélve azokról az emberekről akik csak akkor fogják fel hogy pl "ne zabálj egész nap egészségtelen ételeket" ha ezért a tanácsért valakinek 50-60 ezret fizetnek. Mert sokan ennyiért veszik maguknak havonta az étrendeket, amik leegyszerűsítve nem mondanak többet, mint amit az idézőjelbe írtam...
2019. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!