Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A súlyemelőknél látható (már...

A súlyemelőknél látható (már amelyik nem dagi) rendkívül kidolgozott izomzatot súlyemelő gyakorlatokkal (sok edzéssel) elérheti egy naturál ektomoft is? Csollány Szilveszter izomzata nézett ki hasonlóan szépen. Ő használt károsító szteroidokat?

Figyelt kérdés

2019. nov. 26. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Az INBA nevű szervezet a legkomolyabb naturál testépítő versenyeket rendezi. Nézd meg, hogy néznek ki, oszd el kettővel (vagy ha ilyeneket kell kérdezni akkor inkább hárommal) és az elérhető számodra.

Ha ezekkel a naturál testépítőkkel összehasonlítod az olimpikonok (pl súlyemelők, tornászok, sprinterek...) fizikumát akkor már is láthatod, hogy hozzátartozik-e az élsporthoz a dopping.

2019. nov. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a Csollány nem tornász? Szerintem elérhető naturálban a forma, az első kérdésre nemtudom, mert nem vagyok benne biztos, hogy egyre gondolunk súlyemelés alatt.
2019. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Kétlem, hogy ezt ne lehetne elérni szteroidok nélkül.

2019. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Goosebump ***** válasza:
Henry Cavill (superman) illetve Hugh Jackman, mint Wolverine formája elérhető naturál és ami fontosabb, hogy tartható is. Az olimpián szereplő tornászokban szerintem van anyag bőven. Már ahogy elnéztem az amerikai válogatott vállát, karját.. De mondjuk úgy, hogy ha nincs is bennük kemény dopping, nem tartható forma.
2019. nov. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!