Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Srácok! Más férfiakkal is...

Srácok! Más férfiakkal is előfordul ez?

Figyelt kérdés

eddig egyedül edzettem. szeretnék konditeremben, de van egy gondom, ami miatt nem merek.


kondi edzés közben időnként előfordul, hogy feláll, ami sport rövidgatyában elég látványos tud lenni...

a tesztoszterontól van? más férfiakkal is van ilyen edzés alatt? lehet ettől még kondiba menni?


2019. dec. 18. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is szinte végig áll edzés közben.
2019. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez komoly? Akkor nem fogják azt hinni, hogy a többi pasitól van?
2019. dec. 18. 21:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Soha sem fordult elő.


Pl.: Ma is egy nagyon szép nő edzett közvetlenűl mellettem, de 1 óra alatt kb 1x volt időm oda tenkinteni, mert amikor éppen nem emeltem földet néztem lihegve ahogy a szakállamról csorog le a víz.

2019. dec. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 nem külső inger váltja ki, teljesen egyedül edzek, és úgy is ez van.
2019. dec. 18. 22:15
 5/9 anonim ***** válasza:
gondolom az intenzív mozgástól. a biciklista férfiak is mindig álló cerkával pózolnak a dobogón
2019. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tényleg? Tök jó, akkor ez nem is akkora dolog, mint hittem. :) Még jó, hogy rákérdeztem.

Azért ha még jön vélemény, azt köszönöm

2019. dec. 18. 22:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugorj ki egy gyorsra az öltözőben edzés előtt
2019. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3# Vagyok


Ezzel nem arra céloztam, hogy "biztos sexy nőket látsz".


Hanem ha intenzíven edzel nincs időd gondolkodni és amikor a tested szenved, izzadsz, lihegsz.


Akkor kb ez az utolsó dolog amire gondolsz.

2019. dec. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom srácok. Én már régóta edzem, de soha nem állt még fel a cerka edzés közben. egyszerűen nincs felesleges vér a vérkeringéesben. Nyomd keményebben.
2019. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!