Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ér ez így valamit ha tömegelés...

Ér ez így valamit ha tömegelés a cél?

Figyelt kérdés
Fekvenyomás:666666554433221Azelső három sorozaton kívül max ismétlést csináltam

2020. jan. 7. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez inkább erő, ha csak nem rövid pihenőkkel tolod.

Persze amíg emeled a súlyt/jó az étrend fog felmenni izomtömeg, de én inkább a 15 sori fekvenyomás helyett javasolnám, hogy pár sorozat fekvenyomás aztán ferdepad, majd tolódzkodás, v valami izolációs gyakorlat, picit magasabb ismétlésszámmal.

Ha erőre mész, akkor is inkább kevesebb sorozat, és heti 3x.

De ezt is csinálhatod, ha nem látsz eredményt változtatsz. Ez ilyen sport, néha állítani kell a dolgokon.

2020. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Ez semmit se ér!Minek ennyi,és ilyen sorozatot csinálni?Akkor láb,hát és a többire ? Hányszor edzed meg az izmokat hetente?

Így fél napig tart egy edzésed.

Vagy azokat nem csinálod?


Nem látok rációt benne,és csak halvány gyanúm sincs,hogy mit szerettél volna kihozni ebből!

2020. jan. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy ne kelljen másmilyen gyakorlatot csinálni 1 izomcsoportra hanem 1gyakorlatban élmények addig míg nem bírom csak egyszer kinyomni, felhúzni, guggulni!
2020. jan. 8. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!