Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Plumbas Adam meddig fogja ezt...

Plumbas Adam meddig fogja ezt birni?

Figyelt kérdés

Nagyon durva amit a pali csinal off szezonban top a formaja... meddig birja ezt egy szervezet?

[link]


2020. jan. 25. 22:41
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:

Igen sajnos igaza van ráértek a böszmeségre.

Látszik mennyire vágjátok,konditermet max képről láttatok.


Pedig 10-es sok van neki,bőven túl fogja élni a legtöbb embert.


Azèrt az komoly,hogy az átlag okoskodik amihez halványi szellentése sincs.


Irigység semmi több nagyon magyar.


Igen igaza van ti ráértek,ahelyett,hogy mennétek edzeni meg magatokat építeni mással foglalkoztok.


A sikeres ember magával foglalkozik a sikertelen meg mindig mással.

2020. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

# 11 8-9 éve edzek.

Pont ezért látok bele a dolgokba jobban.

Igaz nem koxolok de sok tapasztalatom van a témában...

Te valószínűleg Plumbás Ádám vagy...esetleg egy szintén zenész versenyző.


Azt tanácsolom nektek hogy ne legyetek rajta a cuccon szünet nélkül évekig és akkor tényleg hosszú életetek lesz.

2020. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
és félévente ne csak vérvételre menjetek el könyörgöm...szívultrahang se ártana.
2020. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Plumbas Adam válasza:
63%

Tisztelt névtelenek!


Koszonom az elismerest, hogy tema lehetek unalmas napjaitokban. Meglepodve figyelem mekkora "szakertelemmel" rendelkeztek. Bár szerintetek nincs sok hatra nekem el kell keseritselek titeket, hogy rendszeresen jarok ulrahangra, laborra is es 2015-ig visszamenoleg tokeletes ertekeim voltak. Igy meg sajnos sokaig tema leszek.

Azt mondom licitaljunk meddig birom, a tétjeiteket nyugodtan adjátok le nalam SZEMELYESEN. Lurdy-haz, Scitec Gold.

Legalabb hozzajarultok a sikereimhez.

Koszonom!


Jo tanacs: ha a sajat eletetekkel foglalkoztok, lehet tobbre viszitek az eletben es kozelebb kerultok a celjaitok megvalositasahoz.

2020. febr. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Adam en nem szerettelek volna megbantani, en nagyon csipem a munkad!!! Csak egyszeru laikus kerdes volt
2020. febr. 20. 08:03
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem unatkozom.

Az eddigi céljaimat tökéletesem teljesítettem és a többi is folyamatban van.

Nehogy már zavarjon ha valaki beír valamit rólad egy fórumon.Ennyire még koxal se lehetsz frusztrált.

Itt senki nem unatkozik maximum te ha ennyire magadra vetted a kérdést és a válaszokat.

Nyilván látatlanul nem lehet megállapítani hogy milyen az egészségi állapotod.

De erősen lehet következtetni és aki egy kicsit is ért hozzá (nem kell ehhez versenyzőnek lenni) az tudja mi lesz veled a jövőben ha nem jönnek össze a "dolgok".

Ezek tények.

Ezeket megmondta számos "szakember".

Nyilván ők tévednek és teljesen egészséges évekig szünet nélkül kúrában maradni.Igen off szezonban keveset nyomsz vagy váltasz...de ez akkor se egészséges hosszú távon.Nem vagyok testépítés ellenes mert én is edzek és követem a versenyzőket.


Elég szomorú hogy ha kapsz egy erős kritikát akkor már egyből jön a személyeskedés és burkoltan ütésre invitálod a nagyérdeműt... :D


Azt elismerem hogy valóban erősen fogalmaztam de nem alaptalanul.

A fogalmazás módért elnézést kérek de továbbra is fenntartom azt amit írtam.


Miattad nem fogok felmenni Budapestre de úgy is Gyula város büszkesége vagy.Ha találkozni akarsz akkor várom a privát üzeneted és megbeszélhetjük mikor és hol!

2020. febr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:

Ádámnak teljesen igaza van.

Inkább magatokkal,karrierrel,edzéssel foglalkoznátok.


Egy jó tanács: A sikeres ember magával foglalkozik meg a saját életével.

A sikertelen meg az átlag mindig mással.


Döntsétek el melyik tábor a szimpibb.

2020. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

# 17 Szerintem meg nyugodtan lehet véleményt nyilvánítani.Egy komment megírása nem fog 1-2 percnél többet elvenni az időmből.

Nem Kínában élünk hogy totálisan tiltott legyen a szólás szabadság.

2020. febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Lassan egy honapja elfeledett kerdes. Csak betalalt a kibontakozo tema, ha meg most is ezen porognek a kerekek. 😊 Zsenialis iskola. Mindenkinek jo edzest!
2020. febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:

18-as olvasd el a könyvet meg hallgasd meg Kevin Trudeau a te kívánságod a te parancsod.


Azt nézd a sikeres az hogy él.

2020. febr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!