Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Asztmásan bírni fogom az edzést?

Asztmásan bírni fogom az edzést?

Figyelt kérdés

jövőhéten szeretnék elkezdeni konditerembe járni, de sajnos asztmás vagyok, kb 2 perc futástól már fulladok, de valamikor meg 1 óra múlva se, fogok tudni így edzeni?

ventolint szoktam használni


2016. aug. 28. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, megfigyelted hogy mitől függ, mikor mennyi?


Egy régi karate edzőm volt asztmás, de amíg edzett, addig rendben volt vele minden. Amikor abbahagyta, és nem futott többet, akkor romlott drasztikusan.

2016. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is asztmás vagyok, és pont hogy edzéskor nem köhögök soha
2016. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nálam elég érdekes, mert most pl 2 hete nem használtam, de valamikor csak felülök az ágyból éjszaka és nem kapok levegőt,

illetve egy nagyon csóró tömegnövelő étrend kijönne 20 ezer forintból? 181 cm 66 kg vagyok

2016. aug. 28. 21:53
 4/4 beri02 válasza:
Szia, én is asztmás vagyok, és 1 éve járok edzeni. Eleinte nagyon nehéz volt, 10 percenként meg kellett álnom pihenni, és "szippantani". Ma már, csak ha nagyon megerőltetem magam kell edzés végén fújnom. A lényeg szerintem a levegővételen múlik. Orron be, szájon lassan ki. Kb. egy hónap után észreveszed, hogy tovább bírod, és egyre jobb lesz. Fontos, hogy NE ADD FEL! :)
2016. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!