Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Számotokra fontos, hogy egy...

Számotokra fontos, hogy egy táplálékkiegészítő, mint pl. protein finom legyen, mennyit számít az ízesítése?

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 05:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Számít.

Egy táplálékkiegészítőt nem vennék meg, ha ízben jóval jobb(fehérjetartalom/íz) kaját tudnék csinálni/venni az árából.

Táplálékkiegészítőt akkor szedek, amikor a rendes kajám rosszabb(ár/tápanyag tekintetében) lenne abban az időpontban. (pl ha csak fornettis van a környéken, akkor inkább fehérjepor, de otthon a csirkémet nem hagyom a hűtőben a fehérjeporomért)

2020. jan. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy fontos. Ha már egyszer iszom, akkor az legyen jó, finom. Jó persze vannak, akiknek csak az számít, hogy meglegyen a fehérje bevitel, de szerintem legtöbbünknek azért fontos az íz..
2020. jan. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fontos az íz. Ilyen álkemény kondisok szoktak kamuzni hogy még a szrt is megennék csak nojjenek.
2020. jan. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fontos, foleg ha csak nega napjan iszom, mint pl. az #1 valaszban irta a kollega.
2020. jan. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fontos, bár megelégszem az elmegy kategóriával is.
2020. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ízesítetlent veszek mert úgy megihatom banánturmixnak, kakaónak vagy bármi másnak. Ráadásul az ízesítés a fehérjetartalomból vonódik le.
2020. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Ha igazi férfi vagy, akkor nem számít... A kérdés: beépül vagy sem?

Ne vicceljunk már srácok , 21. század , nem kellene már finnyáskodni....

18Ffi

2020. jan. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

#7


Lejárt a ban és megint kezded?

2020. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Arra a 10-20mpre amig legurul nem szamit, de nyilvan igyekszem azt venni, amelyiket jobban szeretem.

Egyebkent lehet, hogy en nem vagyok finnyas, de meg soha nem ittam rossz izu feherjet😅 vagy csak a mindennapi csirkerizshez kepest meg a masnak szar feherje is some serious gourmet shitnek szamit nalam😂

2020. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilván.
2020. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!