Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítással/diétázással...

Szálkásítással/diétázással kapcsoltatban lennének kérdéseim?

Figyelt kérdés

Tavaly ősszel kezdtem a kondizást. Azóta “tömegelek”. Feljött kb 10kiló, viszont nem csak izom, hanem zsír is. Kb 12%ról felment 20%ra. 175cm magas vagyok, jelenleg 75kg. Igazán étrendem nem volt tömegelés közbeb, próbáltam minél több csirkét risszel enni (azért nagyjából betartottam, hogy 200csirke egy nap, és 250g rizs), reggelire tojás meg zabpehely, suli után meg edzés után marha+tészta. De rendesen sosem számolgattam, csak úgy saccolgattam. Viszont a szálkásítással kapcsoltatban lennének kérdéseim.

Igaz-e, hogy kb ugyan az az étrend elég, csak kevesebb szénhudrát és zsír? Pl 150g rizs/étkezés helyett cdak 80mondkuk. Viszony a csirke/protein ugyan annyi?

A gyümölcs tényleg rossz?

Muszáj a több zöldség?


Esetleg Le tudnátok írni, higy ti miket esztek?/ kajákat,tippeket adni.


Privátokra is nyitott vagyok..


18/f 175cm, 75kg



2020. márc. 8. 00:50
 1/1 anonim válasza:
A tomegnoveles utani szalkasitashoz nem ertek, de egy tanacsot tudok adni. A sima rizs semmikepp nem jo! Basmati, vagy barnara csereld szerintem. Alacsonyabb a GI-je, jobb a felszivodasa. A tobbi kerdesedre erdemben nem tudok valaszolni, mert mas típusú edzest folytatok
2020. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!