Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testepitő kollégák! Ti megesze...

Testepitő kollégák! Ti megeszetik amit a baratnőtök főz ha diétáztok?

Figyelt kérdés

Vasárnap megyek haza edzésből, a barátnőm vacsorával várt.


Na itt helyzet van, fél szemmel rápillantottam az ételre, persze egyből láttam hogy ez nem fér bele.


Nyilván elfogadtam, Nőnap van, leültem mintha ennék (kam). Aztán megvártam amíg elmegy az étkezőasztaltól...gyorsan elrohantam és kidobtam a kertbe tányérostól.


Jó ez nem a legkorrektebb, de Ti mit csináltok ilyenkor?


Nem akarom megbántani, de nyilván a diéta nem csúszhat el ilyeneken.



2020. márc. 10. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A diéta az diéta, mondd el neki mit ehetsz mit nem
2020. márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Beteg vagy. A diéta nem egy két napig tart, hanem hónapokig. Így pedig egy-egy "csalás" belefér akár többször is. Csak aztán ügyelni kell a kompenzálásra. Nem bonyolult.
2020. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Jól tetted, én is kibascsiztam volna a kaját.
2020. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem egy kajától, fogsz meghízni, ahogyan beszálkásodni sem. Simán belefért volna, főleg, ha nem versenydiétát tolsz.
2020. márc. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Régen nekem is voltak ilyen gondjaim, de már nincs barátnőm, így mindig biztos lehetek benne, hogy csak a legtökéletesebb üzemanyag kerül bele acéltestem motorjába. A magas tesztó miatti dughatnékot a terembe járó csúcsminőségű HR-es lányokkal intézem el alkalmanként.
2020. márc. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Dobd ki a csajt báttya, keress egy fitness cicát legalább ő tudja hogy fehérje turmix kell a testednek
2020. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm tisztában van vele h megvalogatom mit eszek és nem sértődik meg ha nem kérek a túrós tésztából vagy a nokedlis pörköltből. Mondjuk ha nála kajalok általában készül vmi diéta barát étellel de néha belefer egy kis bűnözés, a nőnap pont ilyen.
2020. márc. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Magasan a teszto báttya az ember mint a dühöngő 😡 bika!!!
2020. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi fitneszes csajok szinglibe toljuk, de ha elég nagy vagy akkor csinálhatok dupla adagot az előre kimért és csomagolt csirke rizsemből és akkor neked is lesz🥺
2020. júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Punci vagy öregem, ilyet egy férfi nem csinál. Eldöntöd, hogy megeszed, vagy nem, ha úgy döntesz nem, akkor megmondod a barátnődnek, hogy nem, és kész. Nem pedig sunyiban kidobod.
2020. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!