Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen lehet ez a súlyzókészle...

Milyen lehet ez a súlyzókészlet? Otthonra jó lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Erről lenne szó, azért egy ilyen készlettel eléggé sok gyakorlatot tudnék csinálni, csak nem tudom milyen minőségű lehet. Megéri az árát? Ti beruháznátok egy ilyenre?


2020. márc. 22. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem rövid-e kissé az a rúd. A műanyag tárcsák lehet, hogy nagyobbak, mint a fémből készültek. A nagy méret akadályozhat a mozgásban. Utána kellene nézni, mennyire bővíthető, azaz találsz-e tárcsákat 25 mm-es furattal. Súlyzókat nem 1-2 évre vesz az ember, érdemes jól átgondolni a választást.
2020. márc. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó készlet viszont arra figyelned kell hogy betonnal van feltöltve a műanyag köpeny. Ami ha dobálva van könnyen morzsolódik.
2020. márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem beton, cement. Én ezt azért nem venném meg, mert a cementes 5 kilós tárcsák 5-5,5 cm szélesek, az egykezes rudak pakolható rúdvégei pedig 12-13 cm között vannak. Egy darab egykezes súlyzót maximum 22,5kg-ig tudsz cementes tárcsákkal felpakolni. Továbbá ha egyszer megsérül a műanyag burkolat, akkor porol és csökken a súlya. Egyébként annyi előnye van, hogy mikor szerelgeted át a súlyokat meg pakolod, nem csörög a lakásban -> szomszédbarát. :D
2020. márc. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem vennék 3cm alatti átmérőjű rudat. Szerintem arra a leghenezebb tárcsát találni. Itt ebben a webshopban is csak 50mm-es tárcsákat lehet kapni. 50kg az nagyon kezdő szint, maximum néhány hónap alatt ki fogod nőni.


Akkor már inkább Decathlonos Domyos szett. Egy 20-assal dárágbb, de nagyobb készlet és árulnak hozzá tárcsákat külön is.

[link]

Bár ez meg most pont nincs készleten.

2020. márc. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek! :)

Ennek valóban az a buktatója, hogy csak 25-ös a rúd, biztosan más a fogása is és később nem is tudok hozzá súlyt venni. Itthon úgy is vigyáznék rá, nem lenne dobálva. :)


Most nézegettem, és összeállítottam egy másik készletet, így ugyanaz árban.

[link]

Ebben a készletben rudak vannak, és ehhez vennék 4 darab 5 kg-os tárcsát, annak 1750 darabja, az elég is lenne, mivel a rúd itt nehezebb. Ezzel még több gyakorlatot is lehetne csinálni.

2020. márc. 22. 10:24
 6/7 anonim ***** válasza:
*25-tel drágább
2020. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most látom, közben ketten is írtatok :) Jó lenne az is, de a max. keret amit most szánnék rá, az ilyen 30 körül van. Sajnos nem tudni mit hoz a jövő, milyen világ lesz, de azért jó lenne itthon edzegetni.
2020. márc. 22. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!