Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az öreg Fekete Laci gurti nélkül, naturálban, (nem fordított) fogással felhúzta a 230 kilót?

Figyelt kérdés

Elképesztő. :D És én még azt hittem erős vagyok huszonévesen a 210 kilós gurtnis húzásommal.


[link]



2020. ápr. 5. 06:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Igen, Fekete Fekete Laci az biztos, hogy erős, de te csak álmodban mozdítod meg azt a 210 kilót. Maximum 50 kilót bírsz felemelni. ;)
2020. ápr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Huzzál már el innen.
2020. ápr. 5. 08:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
20 éve emelt 300-at. Most 20 év után, 4 év kihagyás után lazán emeli a 230-at. Nem gondolod hogy itt van valami turpisság?
2020. ápr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gondolod, nem naturál?
2020. ápr. 5. 11:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tényleg ilyen erős.

De vagy hazudik a kihagyással kapcsolatban. Vagy kamusúlyokat használ.


De idióta egyébként. Még azt is lenézi aki bemelegít.


Ja meg ipfben m3 kategoriaban 285 a deadlift rekord, nevezhetne oda aztan megnyerhetne a 300as felhuzasaval. De nem fog...

2020. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60+ évesen ez azért semmilyen szinten nem rossz teljesítmény. A gurtnin vagy fogáson úgy gondolom egy olyan esetben, ahol 30 év intenzív erősportolói múlt van a háttérben, fölösleges fennakadni. Nagyon sok olyan ember van aki simán meg tud fogni ekkora súlyt egyenes fogással, negyed ennyi sportmúlttal. Nem ez fogja bekorlátozni az edzéseit nyugdíjas éveiben abban biztos lehetsz. :)
2020. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyértelmű kamu. Az egész Fekete család meg az eredményeik. Régen kokszolt, de nem tudott úgy sem érvényesülni, így kitalálta hogy saját szövetséget szervez ahol csak az indulhat akit ő meghív, más nem. Persze a saját erősségeire szervezi és minden szabályt ő talál ki. Na így már tudott nyerni. Összes vb címet meg mindent az összes Fekete úgy nyert hogy a saját szövetségükben a magukra szervezett versenyen ahol csak az indulhatott akit ők meghívtak. Aztán persze mindig náluk gyengébbeket hívtak. Nincs selejtező, le kell adni a legjobb eredményeid és abból válogatnak olyanokat akik gyengébbek. Vb ket meg mindent így csinálják. Ezért van hogy vb-n olyanok vannak hogy a 110 kilós golyó nem megy neki.


230 kilót se húzott fel, crossfit tárcsáik vannak, azokkal szoktak csalni. 25-30 vágás van 2 percben, hogy ne lásd mit pakolt fel. 5 kilós tárcsa ugyan akkora mint a 25 kilós. Felpakolja végig 5 kilóssal aztán rámondja hogy 230 vagy később 300 kiló... Ugyan úgy mint ahogy az öszes világcsúcsukat elcsalták. Egyet sem hitelesítettek, egyet sem mérlegeltek, csak rámondták az eszközre, hogy ennyi kiló. Persze rajtuk kívül más az eszköz közelébe sem mehetett soha, nehogy kiderüljön hogy csalás...

2023. ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 Azok nem crossfit tárcsák. Nem így néznek ki, azok jóval szélesebbek, illetve nem gumi a borításuk. De a 230 nekem sem jön ki.

A fekete amiből oldalanként 2 van fent neki, egyszerű gumi borítású, 25kg Atlas súly. A zöld pedig egy régebbi típus, 45kg-os gumírozott tárcsa. A "mi" termükben is van pont ugyan olyan. Amit a fia felrak a húzás előtt, azok is 5kg-os gumírozott tácsák, régebbi Domyos típus. Ezeket utálom mert teli gumi a széle, rossz felrakni a rúdra.

2x(5+25+25+45)+20 így jön ki 220. A rúd görbülése is reális, ha oldalanként fent lenne mit tudom én 40-60 kiló, szemmel nem látnád a rúd görbületét.

2023. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azota mar en is huztam fel 200 kilot gurtni nelkul 87 kilosan. Joval nagyobb testsullyal,rengeteg kaloria mellett,max 1 even belul,nekem is simán menne a 230,es nincs kiveteles genetikam a felhuzashoz.Szoval nem elkepzelhetetlen
2023. ápr. 15. 18:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem, en is 88 kilosan 4 honapos dieta vegen meg felhuztam a 200-at. Sosem gurtniztam. Azert a 200-250kg nem egy olyan irracionalis suly ahol csalni kellene hogy mutass valamit, foleg akkor ha van tobb mint 40 ev erosport multad. Ha 330-350 korul huzott volna, akkor en is megkerdojeleznem, de egy valamivel tobb mint 200kg-on nincs mit megkerdojelezni meg spekulalni.
2023. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!