Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez tényleg hozható naturálban...

Ez tényleg hozható naturálban és tartható olyan formában ahogy írtam?

Figyelt kérdés

Leírom röviden: A fickó gyúr és street workoutol meg egyéb mozgásokat csinál. Tehát nem csak gyúr hanem másképp is eddz. Szinte mindig diétázik és egész évben szálkás. Elvileg néha kevésbé szálkás de én amikor élőben láttam mindig az volt 10% alatti testzsírt láttam rajta élőben csak vagy 10 körülit de talán inkább alatta. Tehát nagyon odateszi magát de egész évben ilyen szálkás és elvileg nagyon erős is a súlyához képest. Közös ismerősök szerint naturál de van aki kételkedik benne. Viszont nem mondják rá, hogy biztosan nem naturál. Azaz van aki igen de a hozzáértők nem. Szerintetek? [link]


Ja és szerintem érdemes megnézni pár többi képét!



2020. ápr. 24. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdekes. Pár képen mondhatni naturálnak, pár képeken nem, na ilyenkor mivan? Viszont ha élőbe is így néz ahogy ezen a képen van, akkor szerintem egyértelmű hogy nem naturál, mivel ekkora izomtömeget ilyen alacsony testzsíron nem lehet tartani sokáig.
2020. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Koximaxi befigyel nála
2020. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!