Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha veszek egy súlyzót, vannak...

Ha veszek egy súlyzót, vannak különféle gyakorlatok amik rámennek biceps illetve tricepsre nem? Illetve egy kezdőnek mekkora súlyú egykezes súlyzó kellene?

Figyelt kérdés
Soha sem használtam se súlyzót se semmit , és nincs is nagy karom
2020. ápr. 27. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Akkor vegyél két egykezes rudat, meg mondjuk pár súlyt hozzájuk. 4db 1kg és 4db 1.5kg-ot. Azt már úgy variálod ahogy akarod és sokáig elég lesz kezdőként.
2020. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 meg 1,5kg sokáig elég lesz? Semeddig...


Vegyél legalább egy 20kg-ig állítható egykezes rudat tárcsákkal, az elég lehet sok mindenre egy ideig. De ez se örökke.

2020. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tudsz nekem esetleg oldalt ajánlani? mert amiket én találtam eddig az mind nem eléhető a rendelés, nincs raktáron stb ...
2020. ápr. 27. 17:39
 4/4 DnPlymn válasza:

Most kb esélytelen rendelni, mert mindenki otthon akarja megváltani a világot edzés terén :D


Kezdetnek fekvőtámaszozz. Sokat. Szabályosan.

2020. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!