Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha max heti egyszer leiszom...

Ha max heti egyszer leiszom magam, az gátolhatja az izomfejlődést?

Figyelt kérdés
Amióta karantén van, nem fejlődök valamiért.

2020. máj. 5. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha minden héten leiszod magad az alapból gáz, de nem hiszem,hogy olyan rossz hatással lenne hogy ez maitt ne fejlődne az ember,inkább mentális próblémára utal,ha valaki minden héten leissza magát
2020. máj. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A testednek semmi képen nem tesz jót.
2020. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valamennyire visszavet nyilvan
2020. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Zsirosodhatsz tőle, illetve vizet von el, szóval optikailag kisebbnek tűnhetsz utána... De ez végülis pár nap alatt elmúlik. Szóval marad a cukor miatti zsirosodás. Persze ez függ a szesz minőségétől és mennyiségétől is. Valamint attól, hogy történik e kompenzáció az étrendben.
2020. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb. 3 évig csináltam ezt 20-as éveim elején, akkor voltam a legjobb formában. Nem vettem észre hogy gátol, ha a kalória bevitelt étrenddel kompenzálod, nem kellene hogy bekorlátozzon. De a szervezetre nézve semmiképpen sem jó. Ha még egyszer elkezdeném, biztos hogy nem úgy csinálnám, ahogy. Egyébként most a korlátozások alatt semmilyen szórakozási lehetőség nincs, minek iszol? :D Pont most lehetne ezt teljesen kiiktatni.
2020. máj. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha most olyan gyorsan fejlődnék, mint akkor 3 hónap edzés után...
2021. máj. 13. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!